کد خبر: ۷۴۶۶۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹ 20 May 2019

سفارش اینترنتی و خرید آنلاین باتری خودرو امروزه موجب آسانی خرید و صرفه جویی در زمان و هزینه گردیده است.

تصور کنیم هنگام استارت زدن به خودرو متوجه مشکل باتری ماشین بشویم. قطعأ اگر بخواهیم از یک فروشگاه باتری به صورت حضوری باتری خودرو تهیه کنیم ، قطعا پروسه دشواری خواهد بود.

خرید باتری ماشین از جای مناسب ، باز کردن باتری و حمل باتری کهنه به فروشگاه و برگرداندن باتری نو و بستن آن همه این مسائل باعث سختی کار خواهد بود.

شرکت امداد باتری جزو معدود شرکت های فعال در زمینه فروش اینترنتی باتری ماشین و ارسال رایگان باتری خودرو و اعزام کارشناس به محل مورد نظر مشتری می باشد.

امداد باتری

تعویض باتری ماشین

تنها با یک تماس با شماره 88320551 می توانیم علاوه بر مشاوره رایگان در زمینه باتری مناسب خودروی خود  به لحاظ آمپری و ابعادی می توانید باتری خود را در محل کار یا منزل و یا جایی که باتری ماشین خراب شده است تحویل بگیرید.

همانطور که می دانیم آمپر باتری ارتباط ارتباط مستقیم با ابعاد آن دارد، در نتیجه گاهی اوقات انتخاب نا متناسب آمپر باتری باعث جا نگرفتن باتری در فضای مورد نظر خود خواهد شد. به عبارت دیگر فضای باتری هر خودرویی برای یک باتری با آمپراژ خاص طراحی شده است.

مشاوران امداد باتری شما را در این زمینه و حتی انتخاب برند باتری نیز راهنمایی می کنند.

پس از انتخاب باتری مناسب حداکثر ظرف 2 ساعت باتری مورد نظر به محل ارسال و کارشناسان امداد باتری موظف به تعویض باتری خودروی شما خواهند بود. در پایان و بعد روشن شدن خودرو  نیز تست دینام انجام می شود.

دینام خودرو در شرایط نرمال بین 13 تا 15 ولت شارژ انجام می دهد. در صورتی که خارج از این حد باشد شما بعد از انجام تعویض باتری دینام خوروی خود را به باتری ساز مربوطه نشان دهید تا در صورت نیاز اصلاح شود.

در حال حاضر شرکت های تولید کننده متعددی در ایران باتری خودرو تولید می کنند که معروفترین و معتبرترین آنها صبا باتری و سپاهان باتری اصفهان می باشد.

 امداد باتری

امداد باتری پس از سالها فعالیت و تلاش موفق به اخذ نمایندگی های زیر شده است:

نمایندگی باتری اوربیتال

نمایندگی باتری سوزوکی

نمایندگی باتری صبا

پس با خیال راحت و حفظ آرامش و خونسردی خود کافیست در صورت نیاز به تعویض باتری با امداد باتری تماس گرفته و در اسرع وقت بهترین باتری با قیمت مناسب و کیفیت بالا را تهیه و تا 3 سال آینده خیال خود را راحت کنید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار