سفیر ایتالیا در بازدید از نمایشگاه ایران هلث مطرح کرد:
سفیر ایتالیا در ایران در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه ایران هلث، با اعلام اهمیت بالای این نمایشگاه برای حضور شرکت های ایتالیایی، گفت: برنامه ریزی هایی صورت پذیرفته تا به زودی امکان سرمایه گذاری و تولید مشترک بین شرکت های ایتالیایی و ایرانی در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت در ایران اتفاق بیفتد.
کد خبر: ۱۰۴۷۲۱۷
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶ 27 May 2022

 

 

به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه ایران هلث، جوزپه پررونه سفیر ایتالیا در ایران روز پنج شنبه در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاه " ایران هلث " ، با اعلام اهمیت حضور شرکت های ایتالیایی در این نمایشگاه، گفت: برنامه ریزی هایی صورت پذیرفته تا به زودی امکان تولید مشترک بین ایران و ایتالیا و همچنین سرمایه گذاری شرکت های ایتالیایی در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت در ایران اتفاق بیفتد.

وی با اعلام اینکه اهمیت این نمایشگاه باعث گردید که پاویون ایتالیا بزرگترین پاویون خارجی در این دوره از نمایشگاه ایران هلث باشد، ادامه داد:برای ما بسیار مهم بود تا در این نمایشگاه که همسطح دیگر نمایشگاه های حوزه سلامت در دنیاست مشارکت داشته باشیم و از نتیجه آن نیز بسیار خوشحال و خرسند هستیم.

سفیر ایتالیا به حضور گسترده شرکت های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه اشاره کرد و اظهار داشت: در ایتالیا فرصت های خوبی برای همکاری و استفاده از دانش کسب و کارهای ایرانی به خصوص شرکت های دانش بنیان در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت وجود دارد و از حضور این شرکت ها برای فعالیت در کشور ایتالیا استقبال خواهیم کرد.

جوزپه پررونه با اشاره به روابط خوب میان دو کشور و علاقه شرکت های ایتالیایی برای حضور در بازار ایران و به خصوص بازار تجهیزات پزشکی، اضافه کرد: حضور در این رویداد می تواند کمک به گسترش روابط بیشتر نه تنها در زمینه تجارت بلکه در زمینه علمی و سرمایه گذاری بین دو کشور باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار