از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور؛
برای خرید نهاده، عوامل تولید، خریدتضمینی محصولات بخش کشاورزی از جمله زعفران ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال به وزارت جهاد کشاورزی از محل اجرای بند (۲۴) مصارف جدول تبصره (۱۴) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشورپرداخت شد.
کد خبر: ۱۰۰۳۰۹۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱ 20 October 2021

به گزارش گروه استان های تابناک به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور، دکتر امید حاجتی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ای کشور از پرداخت ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال به وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.
وی افزود: این مبلغ از محل اجرای بند (۲۴) مصارف جدول تبصره (۱۴) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور و برای خرید نهاده، عوامل تولید، خریدتضمینی محصولات بخش کشاورزی از جمله زعفران به این وزارت خانه پرداخت شده است.
دکتر حاجتی در ارتباط با مبالغ واریزی در این ردیف از تبصره ۱۴ قانون بودجه سال جاری کشور، عنوان کرد: از ابتدای سال جاری و در مرحله اول، ۱۷ هزار ۳۷۵ میلیارد ریال به وزارت جهاد کشاورزی پرداخت شد که با احتساب این واریزی تا به امروز جمعا ۲۰ هزار و ۱۲۵ میلیارد ریال اختصاص و به این وزارت خانه پرداخت شده است تا در ردیف مربوطه هزینه نماید.
دکتر امید حاجتی مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور با اعلام این خبر اظهار داشت: پیش بینی صورت گرفته برای اجرای بند (۲۴) مصارف جدول تبصره (۱۴) در قانون بودجه کل کشور در سال ۱۴۰۰ در خصوص اختصاص یارانه برای نهاده، عوامل تولید، خریدتضمینی محصولات بخش کشاورزی از جمله زعفران ۳۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال است که در صورت تحقق منابع بصورت کامل به وزارت خانه مربوطه پرداخت خواهد شد.
لازم به توضیح است، بند (۲۴) جدول مصارف تبصره (۱۴) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور اختصاص به خرید نهاده، عوامل تولید، خریدتضمینی محصولات بخش کشاورزی از جمله زعفران دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار