tabnakostan

اقتصاد دریا محور اولویت استان مازندران است
در حوزه شیلات زیرساخت‌های توسعه در حال فراهم شدن است و باید پای ما به بازارهای منطقه باز شود.
اخبار انتظامی مازندران در ۱۵ اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 15 اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
پس از بهبودی از کرونا، علائم قلبی را جدی بگیرید
افرادی که بیماری زمینه‌ای مثل قلبی و فشار خون دارند این بیماری را جدی تر بگیرند و مراجعات خودشان را خیلی زودتر و با احتیاط بیشتری به پزشکان خانواده و متخصص عفونی انجام دهند.
فرمانده سپاه کربلا مازندران: احرای  64 پروژه محرومیت زدایی
قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا از سال 96 تا به حال 64 پروژه محرومیت زدایی را با اعتباری بالغ بر 114 میلیارد ریال در دهستان های کم برخوردار استان به اتمام و بهره برداری رسانده است
اخبار انتظامی امروز مازندران در یازدهم اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 11 اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
بابل؛ قطب کاشت حلزون در استانهای مازندران،گلستان و سمنان شد
از بین 67 دانشگاه علوم پزشکی کشور تاکنون تنها١٣دانشگاه علوم پزشکی کشور موفق به کاشت حلزون شده اند و بابل اکنون سيزدهمين مرکز کاشت حلزون در کشور است که به این سطح علمی رسیده و می تواند کودکان ناشنوا و حتى بزرگسالانی که داراى توان گفتارى هستند
راه‌اندازی رویداد برنامه‌ریزی شهری در بابلسر
فرمانده سپاه بابلسر: ایجاد زیرساخت برای تولید مهم است
با توجه به تمایل به انبوه‌سازی در بابلسر و همچنین آماده نبودن زیرساخت برای پشتیبانی از جمعیت عظیم ساکن و سیال شهرستان، در آینده با بحران‌هایی در حوزه برق، آب و فاضلاب روبرو خواهیم بود.
اخبار نیروی انتظامی مازندران در نهم اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در ششم اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
ثبت‌نام ۱۱۰۰ نفر جهت شركت در کارآزمایی بالینی واکسن کرونا در بابل
بعد از تزریق مرحله نخست واکسن، ۲۸ روز بعد مرحله دوم تزریق این واکسن هم انجام می‌شود, پس از تزریق واکسن نمونه‌گیری خون از شخص انجام خواهد شد تا سطح ایمنی بدن ارزیابی شود و فرد به طور مستمر در معرص ارزیابی قرار خواهد داشت .
درخشش دانشجویان دانشگاه علوم‌ پزشکی بابل در جشنواره مجازی کارآفرینی پزشکی قانونی
دانشجویان دانشگاه علوم‌ پزشکی بابل در جشنواره مجازی کارآفرینی پزشکی قانونی موفق به کسب رتبه دوم ایده نوآورانه در جشنواره مجازی کارآفرینی پزشکی قانونی شدند .
اخبار نیروی انتظامی مازندران در ششم اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در ششم اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
پیش بینی هوای مازندران از 4 تا 10 اردیبهشت
به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از امروز تا سه‌شنبه (۴ تا ۷ اردیبهشت) دمای هوا به‌تدریج در سواحل دریای خزر بین ۶ تا ۱۲ درجه سانتیگراد افزایش می‌یابد.
صحبتهای فرمانده سپاه بابلسر در جمع ارکان فرهنگی جبهه خرمشهریها
وی با تاکید بر اینکه ایجاد مشکل در فرهنگ عمومی یک شهر، در همه جا ازجمله اقتصاد، امنیت، مسائل اجتماعی، سبک زندگی و خانواده اثر می‌گذارد، خاطرنشان کرد: امروز به واسطه رسانه‌ها و فضای مجازی، سرعت شیوع و انتقال فرهنگ‌ها و اثرگذاری یک فرهنگ خاص بر مردم بیشتر شده است.
اخبار نیروی انتظامی مازندران در چهارم اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در چهارم اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
زمین پاک
جمع آوری زباله‌ها در روز زمین پاک در نکا
طرح جمع آوری زباله های فضای سبز شهرک مسکن مهر شهرستان نکا صبح امروز پنج شنبه; مصادف با روز جهانی زمین پاک, با حضور مسوؤلین نهادهای اداری, اصحاب رسانه و ماموران شهرداری با شعار "شهر من بدون زباله زیباست" برگزار شد.
وضعیت هوای مازندران در دو روز آینده
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اضافه کرد: در روزهای پنجشنبه و جمعه (۲ و ۳ اردیبهشت ماه) کاهش دمای ۷ تا ۱۲ درجه سانتیگراد در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد.
بازدید سخنگوی وزارت بهداشت از روند واکسیناسیون کرونا در بابل
دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت و ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در استان‌های شمالی از دانشگاه علوم پزشکی بابل به منظور نظارت بر انجام هر چه سریعتر واکسیناسیون کرونا بازدید کرد.
آغاز ثبت نام شرکت در کارآزمایی بالینی فاز سوم واکسن کرونا انستیتو پاستور ایران در بابل
واکسن کرونای نوترکیب کنژوگه که توسط انستیتو فینلای کوبا و با مشارکت انستیتو پاستور ایران تولید شده است، اکنون بعد از گذراندن موفق فاز ۱ و ۲، وارد فاز سوم کارآزمایی بالینی می شود تا پس از تایید نهایی، در انستیتو پاستور ایران نیز تولید و واکسیناسیون عمومی با آن آغاز شود.
سرهنگ مصطفی بازوند فرمانده سپاه بابلسر انقلاب اسلامی بابلسر:
برگزاری نشست صمیمی فرمانده سپاه بابلسر با فعالان رسانه بابلسر+ تصاویر
جبهه خرمشهر بابلسر جهت پیشرفت با الگوی ایرانی - اسلامی است . هفت قرارگاه برای اجرایی کردن این طرح در نظر گرفته شده است و نفش رسانه ها و فضای مجازی با اهمیت است .
گفتگو تابناک مازندران با مسئول ستاد کانونهای فرهنگی هنری مساجد مازندران
چهاردهمین جشنواره قرانی درفضای مجازی (مدها متان)در رشته های اذان -مکبری -قرائت (ترتیل)-قرائت(تحقیق)-حفظ جز۳۰ قرآن-حفظ کل وقرائت تقلیدی بین اعضای کانون های مساجد مازندران اجرا می گردد.