tabnakostan

پیش بینی هوای مازندران تا هفته آینده
طبق پیش بینی هواشناسی مازندران دمای هوای مازندران هم در این مدت در مناطق جلگه ای به صورت نسبی بین سه تا ۶ درجه افزایش می یابد ولی ساکنان مناطق کوهستانی و ییلاقی استان شاهد خنک تر شدن چند درجه ای دمای هوا خواهند بود.
فرمانده سپاه کربلا در جمع پاسداران بازنشسته بابلسر
فرمانده ۳ سپاه در مازندران هستم
فرمانده سپاه کربلا مازندران تصریح کرد: عنایت شهدا، عقل تجربی و دنیادیدگی شما عزیزان در کنار عقل طبیعی و نیروی جوانی عامل موفقیت سپاه است.
نظر  مدیر پروژه واکسن کرونای کوبا و ایران در بابل
رئیس مرکز تحقیقات بیماری های نوپدید و باز پدید انستیتو پاستور ایران اظهار داشت که پذیرش دانشگاه علوم پزشکی بابل در انجام این تجربه ستودنی است
اخبار نیروی انتظامی مازندران در ۲۲ اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 22 اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
آغاز تزریق واکسن ایرانی- کرونایی در بابل
افرادی که در کارآزمایی شرکت می کنند، در اولویت دریافت دوز کامل واکسن کرونا قرار خواهند گرفت. ۱۵هزار نفر از مردم بابل واکسن کرونا زدند .
اخبار نیروی انتظامی مازندران در ۲۱ اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 21 اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
برد شیرین نساجی در کویر
دیدار تیم‌های مس رفسنجان و نساجی مازندران در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال درحالی از ساعت ۲۰:۴۵ برگزار شد که در پایان این شاگردان ساکت الهامی بودند که با پیروزی یک بر صفر از زمین مسابقه خارج شدند.
اخبار نیروی انتظامی مازندران در ۱۸ اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 18 اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
اقتصاد دریا محور اولویت استان مازندران است
در حوزه شیلات زیرساخت‌های توسعه در حال فراهم شدن است و باید پای ما به بازارهای منطقه باز شود.
اخبار انتظامی مازندران در ۱۵ اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 15 اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
پس از بهبودی از کرونا، علائم قلبی را جدی بگیرید
افرادی که بیماری زمینه‌ای مثل قلبی و فشار خون دارند این بیماری را جدی تر بگیرند و مراجعات خودشان را خیلی زودتر و با احتیاط بیشتری به پزشکان خانواده و متخصص عفونی انجام دهند.
فرمانده سپاه کربلا مازندران: احرای  64 پروژه محرومیت زدایی
قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا از سال 96 تا به حال 64 پروژه محرومیت زدایی را با اعتباری بالغ بر 114 میلیارد ریال در دهستان های کم برخوردار استان به اتمام و بهره برداری رسانده است
اخبار انتظامی امروز مازندران در یازدهم اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 11 اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
بابل؛ قطب کاشت حلزون در استانهای مازندران،گلستان و سمنان شد
از بین 67 دانشگاه علوم پزشکی کشور تاکنون تنها١٣دانشگاه علوم پزشکی کشور موفق به کاشت حلزون شده اند و بابل اکنون سيزدهمين مرکز کاشت حلزون در کشور است که به این سطح علمی رسیده و می تواند کودکان ناشنوا و حتى بزرگسالانی که داراى توان گفتارى هستند
راه‌اندازی رویداد برنامه‌ریزی شهری در بابلسر
فرمانده سپاه بابلسر: ایجاد زیرساخت برای تولید مهم است
با توجه به تمایل به انبوه‌سازی در بابلسر و همچنین آماده نبودن زیرساخت برای پشتیبانی از جمعیت عظیم ساکن و سیال شهرستان، در آینده با بحران‌هایی در حوزه برق، آب و فاضلاب روبرو خواهیم بود.
اخبار نیروی انتظامی مازندران در نهم اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در ششم اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
ثبت‌نام ۱۱۰۰ نفر جهت شركت در کارآزمایی بالینی واکسن کرونا در بابل
بعد از تزریق مرحله نخست واکسن، ۲۸ روز بعد مرحله دوم تزریق این واکسن هم انجام می‌شود, پس از تزریق واکسن نمونه‌گیری خون از شخص انجام خواهد شد تا سطح ایمنی بدن ارزیابی شود و فرد به طور مستمر در معرص ارزیابی قرار خواهد داشت .
درخشش دانشجویان دانشگاه علوم‌ پزشکی بابل در جشنواره مجازی کارآفرینی پزشکی قانونی
دانشجویان دانشگاه علوم‌ پزشکی بابل در جشنواره مجازی کارآفرینی پزشکی قانونی موفق به کسب رتبه دوم ایده نوآورانه در جشنواره مجازی کارآفرینی پزشکی قانونی شدند .
اخبار نیروی انتظامی مازندران در ششم اردیبهشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در ششم اردیبهشت توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضورتان تقدیم می گردد.
پیش بینی هوای مازندران از 4 تا 10 اردیبهشت
به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از امروز تا سه‌شنبه (۴ تا ۷ اردیبهشت) دمای هوا به‌تدریج در سواحل دریای خزر بین ۶ تا ۱۲ درجه سانتیگراد افزایش می‌یابد.