tabnakostan

بی توجهی شبکه بهداشت نکا به اهالی روستا
شبکه بهداشت و درمان شهرستان نکا چندوقتی است که بیماران روستانشین و شهرنشین را از هم تفکیک کرده ، در این روش بیماران روستانشین باید تا ساعت 3 بعدازظهر به پزشک مرکز بهداشت روستای خود مراجعه نمایند و فقط از ساعت 3 بعداز ظهر به بعد بصورت اورژانسی در بیمارستان امام حسین شهرستان با ویزیتی بمبلغ ناچیزِ 4-5 هزار تومان پذیرفته می شوند.
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 9 مهر
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 9 مهر توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
متخصص قلب دانشگاه علوم پزشکی بابل:
بیماران قلبی به مراتب کشنده تر و خطرناک تر از ابتلا به کووید19
بیماران قلبی و افراد مبتلا به زمینه های مساعد کننده آن مانند دیابت و فشار خون بیشتر در معرض ابتلا به فرم های شدید این بیماری قرار دارند.
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 8 مهر
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 8 مهر توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
افزایش ۵ درصدی کشته شدگان موتور سوار در مازندران
مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: در پنج ماه سالجاری ۵۹ نفر( همگی مرد) موتور سواردر حوادث ترافیکی استان جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵درصد افزایش داشت.
500 بیمار کرونایی در بیمارستان های مازندران
هم اکنون ۵۰۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های مازندران بستری هستند،هرچند این روزها از شدت بیماری در مازندران کاسته شده اما هنوز این استان در مرکز خطر قرار دارد و سفرهای گاه و بی گاه در تعطیلات آمار مبتلایان را تغییر می دهد.
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 6 مهر
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 6 مهر توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
دستگیری سارقان طلا فروشی در مازندران
فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری سارقان طلا فروشی در سوادکوه و کشف طلاجات سرقتی خبر داد .
آخرین اخبار کرونایی استان ها در پنجم مهر
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان ابراز نگرانی کرد و گفت که میزان ماسک زدن در استان طی ۲ هفته اخیر به ۵۶ درصد کاهش یافته است. دکتر سید عباس موسوی هشدار داد که اگر چه استان از مدتی قبل روند کاهشی ابتلا به بیماری کووید- ۱۹ را طی می کند، ولی عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم به خصوص اصناف و مشاغلی که با ارباب رجوع سر و کار دارند و پرازدحام محسوب می شوند ، می تواند درگیری استان را در ابتلا به ویروس کرونا افزایش دهد.
تیم نساجی مازندران پشتیبانی ندارد !؟
شاگردان محمود فکری که بعد از حضور وی متحول شده بودند و تیمهای مدعی را شکست دادند و به قدرت حدید در کشور مطرح شدند یکی یکی در حال جدا شدن هستند .....
شناسایی ۳۵ کانال حاوی مطالب ضد اخلاقی در مازندران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از شناسایی ۳۵ کانال حاوی مطالب ضد اخلاقی خبر داد و گفت: با توجه به حوادث اخیر در فضای مجازی ، متخلفین این نکته را بدانند که تحت رصد و نظارت هستند.
بستری ۲۵۹ کودک مبتلا یا مشکوک به کرونا در بابل
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: در ۶ ماهه ورود کرونا به کشور یعنی از اسفند ۹۸ تا مردادماه ۹۹، تعداد ۲۵۹ کودک مبتلا یا مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری شدند.
آزادسازی سواحل، اولویت دولت برای توسعه گردشگری مازندران
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، توافق با مجتمع‌های فرهنگی ارتش را گام بلندی در مسیر آزادسازی سواحل دانست و گفت: آزادسازی سواحل اولویت دولت برای توسعه گردشگری و دسترسی گسترده مردم به دریا است.
کشف بیش از ۸۰۰۰ لیتر مشروبات الکلی در بابل
رییس کل دادگستری استان مازندران از کشف بیش از ۸ هزار لیتر مشروبات الکلی دست ساز در شهرستان بابل خبر داد.
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در دوم مهر
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در دوم مهر توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
روشهایی که زوجین از آن برای دوری از رنجش استفاده می کنند
بررسی های به عمل آمده نشان می دهد که عامل موفقیت زوجین درک متقابل و احنرام به حقوق یکدیگر است .
نقش بدحجابی در فضای مجازی در کم رنگ شدن ارزش های اسلامی
هدف اصلی دشمنان اسلام ترویج بدحجابی در سطح جامعه نسیت بلکه آنها برای فتح تمام ارزشهای اسلامی و از میان برداشتن تمامی معانی و مفاهیم عمیق اسلامی پا در این عرضه گذاشته اند.
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در اول مهر
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در اول مهر توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
پیش بینی هفت روزه هوای مازندران
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی مازندران وضعیت هوا را برای سه روز آینده صاف تا نیمه ابری پیش‌بینی کرده است که در ارتفاعات در ساعات بعدازظهر با رشد ابر، رگبار پراکنده و وزش باد همراه خواهد بود.
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 31 شهریور
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 31 شهریور توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر به حضور تقدیم می گردد.
نظرسنجی
به نظر شما انتقال آب دریای مازندران به سمنان صحیح است ؟
1- آری
2- خیر