tabnakostan

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس:
لزوم ورود سازمان بازرسی به موضوع حیف و میل احتمالی در بودجه سیل لرستان
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: با توجه به حیف و میل بودجه سیل لرستان در بعضی از نقاط سازمان بازرسی کل کشور به این موضوع ورود کند.
روز  قدس، روز تبلور ایمان و روز اهتمام و توجه امت اسلام و آزادگان جهان به مظلومیت مردم فلسطین است
حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای را صادر کرد.
تقاضای شورای ائتلاف لرستان از آیت‌الله رئیسی برای حضور در انتخابات
شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان از آیت‌الله رئیسی تقاضا کرد برای حضور قاطعانه در انتخابات ریاست جمهوری وارد میدان شود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
ایجاد منطقه ویژه اقتصادی خرم‌آباد در استان لرستان، قطعی شد
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اعضای محترم مجمع تشخیص، با ایجاد منطقه ویژه اقتصادی خرم‌آباد در استان لرستان که مدتها مورد اختلاف مجلس و شورای نگهبان بود، موافقت کردند.
مدیرکل بهزیستی لرستان:
شناسایی 555 کودک کار در لرستان
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: 555 کودک کار در لرستان شناسایی شده و چهار مرکز تخصصی به این کودکان خدمت ارائه می‌دهند.
فرازی از وصیت نامه شهید بهمن بیرانوند:
از همه آنهایی که مرا می شناسند یا دوست می دانند، می خواهم که راهم را نیز دوست داشته باشند و تا مرز شهادت کوشا باشند. یار و یاور امام باشید و هرگز از امام امت دست نکشید.
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حضور گسترده مردم در انتخابات،دفاع از انقلاب را به دشمنان نشان خواهدداد
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: مردم ایران اسلامی با حضور گسترده در انتخابات خردادماه امسال به دشمنان ثابت می‌کنند که در دفاع از انقلاب مصمم هستند.
امام جمعه خرم‌آباد:
راه حل مشکلات مشارکت حداکثری در انتخابات است/ مردم به مقررات ستاد کرونا عمل کنند
امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات به معنای همبستگی ملت ایران است که می‌تواند توطئه‌های دشمنان را خنثی کند، گفت: دشمنان ایران می‌خواهند حضور مردم را در انتخابات کمرنگ نشان دهند، اما ملت ایران نشان داده در چنین صحنه‌‌هایی به وظیفه خود یعنی حضور حداکثری عمل می‌کنند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
۷۰۰ میلیارد تومان به صنعت، معدن و تجارت لرستان اختصاص یافت
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در راستای تحقق شعار سال به بنگاه‌های صنعتی، معدنی و اصناف استان اختصاص یافت که جزییات دریافت آن به زودی اعلام می‌شود.
رئیس گروه مبارزه با بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان:
تعداد ده هزار و 520 دوز واکسن کرونا آسترازنکا وارد لرستان شد
رئیس گروه مبارزه با بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ورود ده هزار و 520 دوز واکسن کرونا آسترازنکا به استان خبر داد.
 نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس:
شرط
 نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس به لزوم احداث دانشگاه علوم پزشکی در بروجرد تاکید کرد و گفت: مرکز غربالگری و تشخیص سرطان این شهرستان کمبود نیروی متخصص دارد.
با قربانی کردن پارس جنوبی جم؛
دورخیز خیبر برای رسیدن به نیمه بالای جدول
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ از ساعت ۲۰:۱۵ شب در ورزشگاه تختی خرم‌آباد میزبان تیم پارس جنوبی جم است.
نماینده ولی فقیه در لرستان:
ارتش از دستاوردهای انقلاب اسلامی جانانه دفاع می‌کند
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان ارتشی خودکفا در عرصه نظامی با خوداتکایی و خودباوری جانانه از انقلاب اسلامی و دستاورهای آن دفاع می‌کند.
با شرکت در انتخابات ایرانی قوی رقم بزنیم/ تاکید بر مانع‌زدایی واحدهای تولیدی
امام‌جمعه خرم‌آباد گفت: باید به واسطه انتخابات به‌گونه‌ای آینده کشور را رقم بزنیم که از نظر علمی و فرهنگی و اقتصادی قوی شویم تا زیرساخت‌های موردنیاز کشور را تامین کنیم.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
نرخ مصوب زولبیا و بامیه در لرستان اعلام شد
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: قیمت مصوب انواع زولبیا و بامیه در استان اعلام شده است و واحدهای صنفی مرتبط در صورت گرانفروشی این کالای پرتقاضای بازار ماه مبارک رمضان جریمه می‌شوند.