tabnakostan

محمد فرید سپری:
کردستان روی ریل اصلاح محصولات کشاورزی قرار گرفته است
رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان از افتتاح ۱۰۰ پروژه کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی در این استان خبرداد و گفت: برای افتتاح این تعداد پروژه بیش از ۴۵۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
واژگونی تانکر حامل مازوت در سنندج یک کشته برجای گذاشت
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از واژگونی تانکر حامل مازوت در مسیر بلوار دکتر حسینی بالاتر از تعویض پلاک خبر داد.
محسن رضایی:
کاری می‌کنم کسی به نان شب محتاج نباشد / به جای آنکه برای مردم دست تکان دهیم، دست آنها را خواهیم گرفت
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در طرح ایران بدون فقیر، با بازگرداندن منابع کشور به خود مردم کاری می‌کنم که کسی با شکم گرسنه سر بر بالین نگذارد.
محسن رضایی:
تجارت کنونی ضد تولید ملی است
دکتر محسن رضایی گفت: تجارت کنونی ضد تولید ملی است و من در دولت خود تجارتی را شروع خواهم کرد که در ایران تولید ملی قوی تر شود.
مادر شدن یک حق وجودی برای زنان محسوب میشود
در حوزه خانواده مسائل زیادی وجود دارد که در عصر مدرن و جدید مورد مناقشه قرار گرفته است یکی از این مسائل،مسئله مادر شدن برای زنان است.
دکتر سید مهدی فرشادان در نطق میان دستور:
رییس‌جمهور آینده باید صدای مطالبات کردها را صادقانه بشنود
دکتر سید مهدی فرشادان نماینده مردم شریف شهرستانهای سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی روز سهشنبه 18 خرداد ماه 1400 در نطق میان دستور خود در صحن مجلس شورای اسلامی در تحلیل عملکرد دولت روحانی طی 8 سال در کردستان گفت که اگر امروز در گفت وگو با رییس‌ دولت تدبیر و امید به زبان طنز روی آورده‌ام؛ به این دلیل است که ایشان زبان گفتمان ما( کُردها) را نفهمید!
محسن رضایی:
در صورت موافقت رهبر انقلاب شورای عالی انقلاب فرهنگی را منحل می‌کنم
رضایی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: ۵۰ سال رابطه با ثباتی با نظام داشته‌ام و در مسیری مستقیمی حرکت کرده‌ام.
تا آخرین ریال کسر شده از جیب مردم در دولت من به آنها باز می گردد/مردم ایران مشکلات شما با شعار و حرف های مفت حل نخواهد شد/تا پايان انتخابات هستم و با همه رقابت خواهم کرد
محسن رضایی در دومین مناظره انتخاباتی ریاست جمهوری 1400 در پاسخ به سوالی درراهکار خود جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و تقوت امید در جامعه به ویژه مردم، گفت: مشکلات مردم ایران با شعار، وعده، شعبده بازی و حرف مفت حل نمی شود، ریشه مشکل مردم اقتصاد است.
پهنای باند اینترنت مشتریان محدوده شهرک پردیس سنندج افزایش یافت
مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن اعلام اینکه فیبر شهرک پردیس سنندج با هدف افزایش سرعت اینترنت برگردان شد گفت: امکان استفاده از ۱۰ برابر سرعت ADSL مخابرات برای مشتریان ساکن در این محدوده فراهم شده است.
رئیس شورا‌های حل اختلاف استان کردستان خبر داد:
صلح و سازش دو طایفه در شهرستان دیواندره پس از ۱۵ سال
معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان کردستان در امور شورا‌های حل اختلاف از سازش دو طایفه زارعی و محمدی در دیواندره پس از ۱۵ سال با میانجیگری مسئولان قضایی و معتمدین محلی خبر داد.
روزانه بیش از ۸۰۰ تست کرونا در کردستان انجام می‌شود/ ۵۲ درصد سالمندان واکسینه شدند
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: به منظور پیشگیری و مدیریت پیک بعدی کرونا و گسترس بیماریابی روزانه بیش از ۸۱۷ تست در استان انجام می‌شود.
۵۹ وعده و برنامه اقتصادی محسن رضایی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری
دکتر محسن رضایی یکی از کاندیداهایی است که اقتصاددان می باشد و برنامه های اقتصادی فراوانی دارد.
دانشگاه علوم پزشکی کردستان در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر آسیا در رتبه بندی تایمز ۲۰۲۱ قرار گرفت
مدیر امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت:براساس نتایج رتبه‌بندی تایمز کشور‌های آسیایی سال ۲۰۲۱ نام هفت دانشگاه ایرانی در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر آسیا قرار گرفته است که دانشگاه علوم پزشکی کردستان در رتبه ۴۵ دانشگاه‌های آسیایی و رتبه اول دانشگاه‌های ایرانی در این فهرست ثبت شده است.
ظرفیت UP Link شهرستان دیواندره افزایش یافت
مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به نیاز مشتریان و بهره مندی آن‌ها از سرویس‌های با کیفیت دیتا و اینترنت در شهرستان دیواندره گفت:ظرفیت UP Link این شهرستان به ۲G (گیگ) افزایش یافت.
طرح ملی سحاب در کردستان آغاز شد
طرح ملی سحاب (حمایت‌های امدادی و بشردوستانه) امروز با حضور اعضای جوانان داوطلب، امدادگران و مسئولان جمعیت هلال احمر و هیات دوچرخه سواری کردستان در پارک ۲۸ دی واقع در دامنه کوه آبیدر سنندج افتتاح شد.