tabnakostan

توصیه می کنم محیط زیست کوه سفید را دستآویز میراث خواری پیمانکاران و در آینده چپاولگری افراد غیر مسئول قرار ندهید و بجای آن تلاش کنید چند بالگرد مخصوص برای خاموش کردن آتش ‌سوزیهای آینده به استان اختصاص داده شود!
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد :
افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج در هفته آینده با حامی جدید
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج در هفته آینده خبر داد.
خط قرمز برای خبرنگاران / مدیران با رسانه های رسمی و حرفه ای کار کنند
معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه در ارائه اخبار تحلیل اطلاعات مهم است گفت: اینکه برخی از خبرنگاران به طور خام و بدون تحقیق و پژوهش در خصوص وضعیتی یا اتفاقی خبری را منتشر می کنند یک آسیب است.
توضیح فرمانده نیروی انتظامی در خصوص درگیری لیکک بهمئی + فیلم
چند روز پیش فیلم ها و تصاویری از شهر لیکک بهمئی در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از درگیری بین مامور نیروی انتظامی و راننده ای که مورد اعمال قانون پلیس قرار گرفته بود ، داشت.
شورای مدرسه وشورای دبیران جهت دهنده اصلی آموزش در مدارس / لزوم توسعه و تجهیز هنرستان کشاورزی
لقمانی فر : برگزاری جلسات کیفی شورای مدرسه و شورای دبیران در شرایط فعلی جهت استفاده از نظرات و راهکارهای همه معلمان برای رفع موانع موجود و کمک به حل مشکلات مسائل آموزشی در مدارس یک ضرورت است که مدیران مدارس باید در این زمینه اهتمام جدی داشته باشند.
اولین ویدیو از محل شهادت دو مرزبان در خوزستان / حضور فرماندهان عراقی و وعده مقابله با اشرار
روز گذشته شهید مقداد بویر در کهگیلویه و بویراحمد و در بخش چاروسا ، زادگاهش با حضور گسترده مردم و مسئولین کشوری و لشکری به خاک سپرده شد .
یک تصادف پر تلفات و انتقاد از همه بی تدبیری ها
تصادف شب گذشته و طولانی شدن روند اتمام پروژه جاده سوق باعث شد ، امام جمعه سوق به قول خود سکوتش را بشکند و حملات تندی را متوجه دولت روحانی ، استاندار و مدیران نماید.
رئیس صنعت و معدن استان خبر داد :
احیای یک طرح تحول ساز در اقتصاد استان + فیلم
حسین پور اشتغال زایی طرح را ۳۰۰ نفر مستقیم دانست و گفت: این مهم در حوزه اقتصاد استان تحول آفرین خواهد بود.
تذکر موحد به وزیر راه
تا کی باید جاده‌های این حوزه خانواده‌ها را داغدار کند؟
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اجرای پروژه‌های راهسازی نگاه کارشناسی و توجه نمی‌شود خطاب به وزیر نوشته است« تا کی باید جاده‌های این حوزه خانواده‌ها را داغدار کند؟»
سهم کهگیلویه و بویراحمد از مجوز برداشت 1 میلیارد یورویی صندوق ذخیره ارزی
پورانفرد : بالغ بر 95 میلیارد تومان از محل اعتبارات 1 میلیارد یورویی صندوق ذخیره ارزی و از اعتبارات ابلاغی وزارت خانه به دانشگاه اختصاص داده شد که تماما این مبالغ پرداخت و تنها 5 میلیارد توزیع نشده که امروز تخصیص آن داده خواهد شد.
فرمانده تیپ 48 فتح
پنجه عقاب و کودتای نقاب برای جلوگیری از تثبیت نظام
از اقدامات نظام سلطه و ایادی آن انجام عملیات پنجه عقاب(حادثه طبس و طرح آزادی گروگان‌ها)، کودتای نقاب( نوژه) بود تا به هر نحو ممکن جلوی تثبیت انقلاب را بگیرند.
چالش های مدیریت بر دانشگاه علوم پزشکی / یزدانپناه : برخی افراد شایسته جایگاه ها نبودند ! / عذرخواهی معنادار از هیئت رئیسه + فیلم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد چالش های دوران مدیریت خود بر دانشگاه علوم پزشکی را تشریح کرد.
دو زلزله پی در پی در دهدشت و چرام
لحظاتی پیش دو زلزله پی در پی ابتدا شهر چرام سپس شهر دهدشت در کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند .
فرافکنی نکنید ، توربین کجاست ؟!
بهتر بود بجای فرافکنی و کلی گویی آدرس دقیق توربین نیروگاه سیکل ترکیبی پادوک را می‌دادید که توربین های مذکور در ایتالیاست یا در ایران یا هم سرنوشتی همچون دکل های نفتی گمشده دارد؟
گزارش؛
وداع باشکوه با پیکر فرمانده شهید مرزبانی کشور سرگرد مقداد بویر+گزارش تصویری
پیکر شهید مدافع امنیت، سرگرد مقداد بویر مرزبان غیور چاروسایی در روستای الگن با حضور باشکوه مردم تشییع شد.
مراسم تشییع شهید امنیت در دهدشت / وحدانی فر : به زودی جواب محکمی خواهیم داد + تصاویر
وحدانی‌فر با بیان اینکه امروزه ایران اسلامی با اقتدار مقابل استکبار ایستاده است گفت: به زودی جواب محکمی به اشرار و فرماندهان ی که آنها را جیره‌خوار خود کردند خواهیم داد.
اتفاقی مهم برای فولاد به گل نشسته یاسوج + تصاویر
در سال جهش تولید و به همت تیم اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد کارخانه فولاد بویرصنعت یاسوج با حضور سرمایه‌گذار غیر بومی و با سرمایه‌گذاری میلیاردی دوباره وارد مدار شد.
جزئیات شهادت دو مرزبان در خوزستان / گزارش تصویری ورود پیکر شهید مقداد بویر به استان
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه در این درگیری حدود ۵۰ تا ۶۰ قایق به کمک گروه افراد مجهول آمده‌اند، عنوان کرد: یقین داریم که این افراد جز گروه‌های معاند و مترصد هستند تا به دور از چشم مرزبانان سلاح و مهمات را مخفیانه وارد کشور کنند یا اینکه اقدامات ضد امنیتی و تروریستی را علیه کشور انجام دهند.
دو افتتاح و رونمایی در حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد/ عقیق مقاومت منتشر شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس با عنوان "روشنای خاطره ها"و نمایشگاه عکس و آثار مکتوب در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد افتتاح و از موشن گرافیک سردار شهید سلیمانی و پرتره شهید ولی پور رونمایی شد.
پاسخ به یک یادداشت
مطالبه گری یا بازجویی ؟ / کهگیلویه نیازمند لگامی برای اسب سرکش سیاست بازی!
مطلب منتشره مربوط به سرانجام توربین گازی پادوک در برخی رسانه ها در حقیقت آنقدر تنگ نظرانه و به شیوه بازجویی و تلاش در جهت مچ گیری نگاشته شده که انگار موضوع مربوط به بررسی پرونده ای مبهم و شخصی در یک روستای دور افتاده است.
پربحث ترین عناوین