tabnakostan

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد اعضای شورای مرکزی ائتلاف شهرستان ها را اعلام کرد.
تابناک کهگیلویه و بویراحمد گزارش می دهد
داستان مرغ در استان / دو نرخی شدن پرنده پر مشتری ! + فیلم
کمبود، گرانی و عدم نظارت در بازار مرغ استان کهگیلویه و بویراحمد مردم را نگران کرده و اما کم کم بوی مرغ دو نرخی می‌آید.
تابناک کهگیلویه و بویراحمد از شورای اداری استان گزارش می دهد (بخش سیاسی)
هشدار جدی استاندار به شاخک داران سیاسی! + فیلم
کلانتری : هر مدیری که بخواهد بازی سیاسی در بیاورد و فتیله کار را پایین بکشد با چنین مدیری برخورد خواهیم کرد و پرونده این مدیر را طوری خواهیم نوشت که در هیچ دولتی از چنین مدیری استفاده نشود.
فرماندار بویراحمد در نشست ستاد کرونای شهرستان مطرح کرد
مشکلات خاص محدودیت ها در بویراحمد ! / بهانه های تردد شبانه تا رفت و آمدهای متعدد از شهرستان های استان
احمدی : متاسفانه مشاهده می کنیم برخی افراد شبانه تردد دارند که در خصوص این تخلف توجیه می کنند که از کار شبانه در اداره به خانه بر می گردند که چنین موردی خصوصا در صورتی که خودرو شخصی هم باشد اصلا قابل قبول نیست
تابناک کهگیلویه و بویراحمد از شورای اداری استان گزارش می دهد (بخش اقتصادی)
ارقام بزرگ در بودجه استان ! / نمایندگان از کم کاری و ضعف تبرئه شدند؟ + فیلم
جزئیات بودجه به صورت شفاف مطرح شد تا مشخص شود که مسئولین استان خصوصا استاندار در اقدام خود برای افزایش بودجه موفقیت چشمگیری داشته اند و همچنین معلوم شود که نمایندگان در مجلس چندان دست و پا بسته نبوده اند
تجلیل از معلمان نمونه بویراحمد با حضور نمایندگان مجلس / خبر خوش اعتباری روشنفکر برای فرهنگیان حوزه انتخابیه + فیلم
روشنفکر : برای کمک به آموزش و پرورش ، بویراحمد ، دنا ، مارگون و لوداب هر کدام مبالغی علاوه بر اعتبار مصوب در بودجه ، اختصاص داده شد .
تابناک کهگیلویه و بویراحمد گزارش می دهد
اقدام جالب معاون امور اقتصادی استاندار / تشکیل کارگروه رفع موانع تولید در واحد تولیدی / صمیمی : بررسی میدانی مشکلات در دستور کار قرار دارد + فیلم
در اقدامی جالب کارگروه رفع موانع تولید در استان کهگیلویه و بویراحمد برای تحقق شعار سال، دل به ساحل دریای مشکلات کارآفرینان و صنعتگران زده‌اند و جلسات خود در زمینه رفع موانع تولید را در واحد‌های تولیدی و صنعتی دارای مشکل برگزار می‌کنند.
تابناک کهگیلویه و بویراحمد گزارش می دهد
توزیع کمک های مومنانه مرحمی بر درد محرومین / کرونا و بسته های معیشتی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) + فیلم
روز گذشته در جدیدترین اقدام از اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام در کهگیلویه وبویراحمد ، تعداد 8 هزار بسته معیشتی تحت عنوان "رزمایش احسان رمضان بین نیازمندان توزیع شد .
خرید و اهداء ۱۵هزار تجهیزات پزشکی به بیمارستان های استان / صمیمی : دیگر بانک ها این رویه را در پیش بگیرند + فیلم
آئین رونمایي از مشارکت بانک قرض‌الحسنه مهر ايران در طرح شهيد سليماني وزارت بهداشت ، درمان، آموزش و پزشکي در راستاي پيشگيري از شيوع بيماري كرونا با حضور ین مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان کهگیلویه و بویراحمد ، وحید محمدی معاون شعب استان ، مهندس صمیمی معاون اقتصادی استانداری برخی مسئولین استانی و شهرستانی و همچنین حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
تحلیل یک خبر
شایعه انتخاباتی ، رد صلاحیت گسترده در گچساران ! / همه به جز 4 نفر! خوب یا بد؟
از شب گذشته برخی رسانه های محلی و فضای مجازی به نقل از منابع اگاه خود نوشته اند از ۲۰ کاندیدا انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی گچساران و باشت فقط چهار نفر تایید صلاحیت شدند.
آنچه بیشتر از همه ی شعارهای کاندیدا، در اذهان عمومی سبب بدبینی شده است تاکید کاندیدای محترم بر دو واژه ی "مردم"و"خدمت" می باشد بازی کردن کاندیدا با این واژه های مقدس در انتخابات مختلف، مسبب موج بی اعتماد در جامعه شده است،و ماحصل آن نامیدی مردم از انتخاب ،منتخبی شایسته ولایق برای منصب مورد نظر می باشد.
تذکر به مسئولین دو شهرستان در روزی که کرونای انگلیسی نزولی شد
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ستاد استانی کرونا به دو فرماندار استان در حالی که اعلام شد ، شیوع کرونای انگلیسی روندی نزولی گرفته است ، تذکری جدی داد.
نامه بخشی از اصولگرایان استان به رئیسی
 شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد با صدور نامه‌ای به آیت‌الله رئیسی خواستار حضور وی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شد.
نماینده اسبق مجلس در گفتگو با تابناک کهگیلویه و بویراحمد
مخالف حضور رئیسی در انتخابات هستم ، آوارهای رفسنجانی ، خاتمی و روحانی به پای وی ریخته می شود / واکنش به دیدار 3 کاندید ریاست جمهوری / رقابت بین محسن رضایی و یکی از اصلاح طلبان یا معتدلین خواهد بود
بزرگواری : چه بسا تمام آوارهایی که امثال رفسجانی و خاتمی و روحانی در لباس آخوندی روی ملت ایران ریخته اند به پای ایشان حساب شود .
تقاضای انتخاباتی  شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کهگیلویه و بویراحمد از حداد عادل
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد طی نامه ای به حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کشور، خواستار حضور آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰شد.
روز قدس رمز انقلاب جهانی بر علیه صهیونیست است
امام جمعه کهگیلویه : روز قدس اسم رمز انقلاب جهانی بر علیه صهیونیست و نماد یک مبارزه مستمر و فراگیر در همه اعصار است.
اولین نشست خبری اولین مدیر آموزش و پرورش مارگون
شهرستان جدید در آیینه آمار / تحقق وعده با ارائه گزارش عملکرد 3 ماهه / رامشگر : اقدامات بسیاری انجام شده است اما هنوز راضی نیستم + تصاویر
رامشگر در روز تودیع و معارفه خود وعده ای داد مبنی بر این که هر 3 ماه یکبار ، گزارش عملکرد مدیریت خود را در اختیار رسانه ها و مسئولین قرار دهد که کمتر از 3 ماه وعده خود را عملی کرد و گزارش مبسوطی از حوزه کاری خود را در اختیار رسانه ها قرار داد.
موحد در گفتگو با تابناک کهگیلویه و بویراحمد :
افزایش بودجه حوزه انتخابیه بی سابقه است / در انتخابات ، گزینه اصلح مهم است یا مشارکت بالا؟
نماینده 4 شهرستان در پاسخ به سوال وضعیت بودجه حوزه انتخابیه خود گفت : در خصوص افزایش بودجه شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده هم باید بگویم که این افزایش در حوزه انتخابیه بی سابقه بوده است.
فرماندار خبر داد:
گشایش مشروط بازار در بویراحمد + فیلم
احمدی خطاب به بازاریان گفت : گشایش مذکور مشروط به رعایت کامل دستورالعمل ها است و این عزیزان مطمئن باشند چنانچه همکاری ها به نحو مطلوب انجام نشود ، به خط اول و تعطیلی بازار باز خواهیم گشت .
انتقاد فعال رسانه ای و فرهنگی :
تبعیض در خدمات دهی شهر یاسوج مشهود است
رازیان : مدیران شهری برنامه مدونی برای مناطق مذکور اجرا نکرده اند و به نظر می رسد برخی از ناهنجاری ها از تبعیض نشأت می‌گیرد.