tabnakostan

کلاس توجیهی فصل پیش رو بدون دعوت از کمک داور هم استانی / اوج محرومیت و بی انصافی / خبری از کمک نخبگان ورزشی و سیاسی هم نیست!
به هر جهت باید دید این پتانسیل های قدرتمند استان در سطح ملی تا چه اندازه این موضوع برایشان مهم است و تا چه اندازه قدرت همراهی و پیگیری را دارند و آیا حاضر به ورود قدرتمندانه به موضوع را هستند یا نه ؟
رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:
برای کمک به پروژه های شهروند محوری و مجموعه شهرداری، لازم باشد ورود می کنیم/اقدامات شهردار یاسوج جهادی است
حجت الاسلام مزارعی : شهرداری ها با کمبود در آمد واعتبارات رو به رو هستند و به رغم این محدودیت ها شهرداری یاسوج با روحیه جهادی دستاوردهایی برای شهر به ارمغان آورده است.
یادداشت
یکی این نسل را جمع کند! مشتی عاشقِ افسرده‌یِ بی هدف
هیچ از خود پرسیده ایم که چه می شود که دغدغه نوجوانان و جوانان کشورمان از علم، تاثیرگذاری، سیاست، اکتشاف، جوامع بشری و فلسفه ناگهان به عاشقی، خودکشی، پول، شاخ شدن در اینستاگرام و لایک خوردن در فلان شبکه تغییر می کند؟
در نشست مسئولان قضائی بهمئی با امام جمعه شهرستان بیان شد
رئیس دادگستری: تا آخر و حل کامل پرونده انتخابات ایستاده ایم / امام جمعه : دادستان در این پرونده انقلابی عمل کرد + تصاویر
حجت الاسلام علی سعیدی : با متخلفین با قاطعیت برخورد می کنیم. تا اخر و حل کامل این پرونده ایستاده ایم و تلاش می کنیم که حق شخص و افرادی ضایع نشود اما تکرار شایعه بی اساس باعث بی اعتمادی مردم نسبت به نظام می شود
بیانیه مهم شورای شهر دهدشت در خصوص انتخاب شهردار
همین ارج نهادن و بهره مندی ازنقطه نظرات افراد صاحب مشورت متعهد و متخصص تمام تلاش خود را خواهد کرد که مدیریت شهر را به کسی واگذار نماید که هم توانمندی را لازم داشته باشد و هم بیشترین محبوبیت و مقبولیت اجتماعی را دارا باشد.
شهردار دهدشت و چالش های انتخاب آن/ آن شخص محترم دست از فشار بردارد!
انتظار شهروندان این است که آن شخص محترم جریان اصلاح طلب دست از فشار به شورا بردارند و انتخاب شهردار را به اعضای شورا واگذارند..بپذیریم که تن رنجور و نحیف دهدشت بیش از این طاقت فشار ندارد.
ماجرای تیراندازی امروز در یاسوج چه بود؟
مسئول روابط عمومی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج : تیراندازی به بیمارستان امام سجاد(ع) صحت ندارد، بلکه این ماجرا مربوط به تعقیب و گریز پلیس در خیابان جلوی بیمارستان بود.
با حضور عدل هاشمی
2 عروس و داماد لودابی و تنگ هیگونی با کمک یک خیر به خانه بخت رفتند + تصاویر
همزمان با عیدسعید فطر به همت یک خیر 2عروس وداماد عشایری روانه بخت شدند.
اعتراض تاکسی بیسم های یاسوج جلوی استانداری / نظرات طرفین ، توضیحات معاون سیاسی و مشهود بودن ضعف مسئولین+ تصاویر
تاکسی داران به شرایط کار خود، وضعیت قراردادها و افزایش حق کمیسیون معترض بودند در صورتی که مالکین آژانس های تاکسی بی سیم خواستار اجرای دقیق قانون بودند و البته در این بین نامشخص بودن مرجع رسیدگی کننده از نمونه های بارز ضعف مسئولین بود.
رویه جدید و جالب حکم بر علیه شکارچی کبگ در یاسوج
سابقه شکار غیر مجاز وعدم اصلاح متهم و تکرار مجدد جرم باعث محکومیت متهم به منع از حمل سلاح بمدت 2 سال و الزام به نظافت پارک جنگلی یاسوج بمدت 4 ماه با نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان با رعایت اصول ایمنی و نظامات دولتی شد.
در آستانه عید فطر
54 نوعروس مددجو با جهیزیه های کمیته امداد به خانه بخت رفتند
همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، جشن اهدا جهیزیه به ۵۴ نو عروس تحت حمایت کمیته امداد باشت در استادیوم ورزشی این شهرستان برگزار می شود.
تزریق نفاق در شورای جدید دهدشت!
مگر با فتو شاپ و اسکن، بازی رسانه ای راه نینداختید؟ پس چرا مغلطه میکنید؟ مگر پیامهای منطقیان در رد لیست ها نشانه ی سردرگمی اصلاحات نبود؟
شهرداری یاسوج و تمهیدات برای ورود گردشگران
مدیرعامل سازمان سیما ، منظر وفضای سبزشهری شهرداری یاسوج : با برنامه ریزی انجام شده در بوستانهای یاسوج امسال 42 چشمه سرویس بهداشتی ساخته شده و 42 سرویس بهداشتی دیگر در دست اقدام است که تا پایان شهریورماه سال جاری به بهره برداری می رسد .
شروع مراحل واگذاری یکصد دستگاه خودرو به مددجویان
طی تفاهم نامه سه جانبه که میان کمیته امداد ، صندوق کار آفرینی امید و شرکت خودرو سازی زامیاد بسته شد، مبلغ ۳۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی صندوق کارآفرینی امید برای خرید ۱۰۰ دستگاه خودرو وانت نیسان برای مددجویان در نظر گرفته شد.
عدل هاشمی:
من و زارعی و تاجگردون برای تامین منافع استان سر می دهیم
عدل هاشمی : همه بدانند من و آقای زارعی و آقای تاجگردون ، در خصوص تامین منافع استان در سطح کلان ، با هم سر خود را هم می دهیم هر چند شاید اختلافات فکری و سیاسی هم داشته باشیم.
فرمانده سپاه بهمئی
نفس مسیحایی امام خمینی، روز قدس را عالمگیر کرد
سید روح الله شاهینی: هیچ کس فکر نمی کرد که روزی این فرمان امام راحل(ره) به این شکل در جهان عالمگیر شود اما نفس مسیحایی و نیت خالص ایشان باعث شد تا هر ساله راهپیمایی روز جهانی قدس پرشور تر از گذشته در سراسر عالم برگزار شود.
گازرسانی کنید به احترام سروهای وحشی
حداقل به احترام سروهای وحشی همان سبزه های همیشه بیدار حتی در فصل زمستان (ولها) که میرود بخاطر گرمای یک شبه از بین بروند ،کار گاز کشی روستاهای مذکور را انجام دهید.
امام جمعه سرفاریاب خطاب به طرفداران داخلی آمریکا
از داعش بدتر به روز شما می آوریم
سید فرج الله پزمان : نیروهای داخلی که غرب حمایت می کنند بدانند اگر بار دیگر بخواهید در مقابل سپاه و یا ولایت قرار یگیرید و از امریکا طرفداری کنید جای شما بین ایرانی ها نیست و بدتر از داعشی ها برسر شما ها خواهیم اورد.
جاده خون 2 و تشخیص عیار فرماندار جدید
گاهی مواقع و پس از اعتراضات گسترده و انعکاس رسانه ای ، برخی اقدامات محدود بر روی جاده صورت گرفت اما خیلی زود به همان مشکل همیشگی و نبود اعتبار مواجه شد، عدم تخصیص اعتبارات ماده 180 !
تحلیل روز ،پیچ پرخطر؟!
وکیلی : بدون پشتوانه مردمی، نه دیپلماسی کارگر می افتد و نه موشک
به نظر می رسد پاشنه آشیل امنیت کشور ، ربط دادن مسائل امنیتی و سیاست خارجی مبتنی بر رعایت منافع ملی کشور به منازعات سیاسی حزبی است که این روزها از دو طیف سیاسی به شدت توی ذوق می زند .
بزرگواری تعرض به روحانی و مطهری را محکوم کرد
تعرض و شعارهایی که عده کوچکی بنام حزب الله در انظار رسانه های داخلی و خارجی بر علیه رئیس جمهور و آقای مطهری در راهپیمایی روز قدس تهران انجام دادند از دیدگاه همه نیروهای انقلابی و حزب اللهی محکوم است
عملکرد شهردار یاسوج از نگاه یک تحصیلکرده انگلیس/تغییرات نسبت به ده سال پیش بسیار محسوس است
آزادوار : من در جلسات شورای شهر و شهرداری حضور نداشتم اما از طریق اخبار رسانه ها پیگیر مسائل شهر یاسوج و خروجی این جلسات بودم و بر همین اساس هم می گویم که جاوید مستقل عمل کرد و شاید راز موفقیت وی نیز همین باشد.
عدل هاشمی پور در راهپیمایی روز قدس بیان کرد:
سیلی محکم فرزندان برومند خمینی جواب فضولی عوامل استکبار بود
نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی : سیلی محکم فرزندان برومند خمینی در آستانه روز قدس در جواب فضولی عوامل خبیث استکبار رضایت و خشنودی ملت ایران٬ امیدواری و پشتگرمی مسلمانان و خشم حامیان تروریسم را به دنبال داشت.
قولی که عملی نشد تا احتمال قطعی برق برجا بماند!
در پی اخطار به قطع برق مجموعه ورزشی شهرستان بهمئی و تذکر به عملی کردن آن در روزهای اخیر سرپرست نمایندگی ورزش و جوانان این شهرستان مشکل بوجود آمده را به علت بدهکاری این مجموعه به اداره برق عنوان کرد.
دیدار رمضانی و افطار در کنار امدادگران جاده ای /خرید تجهیزات برای هلال احمر و احداث پایگاه دشت قاضی ، اولویت فرمانداری کهگیلویه + تصاویر
فرماندار کهگیلویه نیز در این دیدار گفت: تامین اعتبار برای خرید تجهیزات پایگاه امداد جاده ای فیلگاه و احداث پایگاه دشت قاضی ازسوی فرمانداری کهگیلویه در اولویت قرار می گیرد.
یک کمپین و یک فرماندار/ آبرویی دارم آن را خرج توسعه شهرستان می کنم
فرماندار در حرکتی زیبا دو شب متوالی در جمع گروه کثیری از نخبگان شهرستان ازطریق شبکه های مجازی حاضرشد و باصبر و طمانینه حرفهای آنها را شنید و گفت : آبرویی دارم و آن را در راستای توسعه و حل مشکلات شما خرج خواهم کرد.
مدیر جهاد کشاورزی خواستار شد
کشاورزان سرفاریاب الگوی کشت را رعایت کنند/ عدم حضور نماینده امور آب در جلسه
امیری : با توجه به وضعیت آب های منطقه ، لازم است کشاورزان الگوی کشت را رعایت و از کشت محصولات پر مصرف در زمینه آب خود داری کنند.
درگفتگوی اختصاصی تابناک با جدی ترین گزینه شهرداری دهدشت بیان شد
نـــقدی کارشناسی بر عـــملکرد ده ساله شهـــرداری و شورای شهر دهدشت/ عزیزی: برنامه های یک ساله و بلند مدت کارشناسی شده ای برای شهر دارم
شورای چهارم گل سر سبد و نوک حمله به جان در حال رکود شهرداری شد، البته شورایی که در نطفه و بواسطه عوامل بیرونی دچار تنش و در پی آن باعث تقابل بی سابقه و عجیبی گردید.
خبری که یک کلاغ و چهل کلاغ شد ! /55 دانش آموز یک مدرسه 120 نفری بچه های طلاق هستند یا نه!؟
در حالی که در خبر اول حدود نیمی از دانش آموزان یک مدرسه با عنوان بچه های طلاق مطرح شده اند ، در خبر دوم این آمار بسیار پائین و طبیعی و البته قابل رفع ، بیان شده است!
کمیته امداد و رمضان
از کمک 150 میلیون ریالی تاجگردون به سفره ی افطاری و دختری که با لپ تاب اهدائی استاندار بر سر کار برمی گردد تا نشستن جبار کیانی در کنار ایتام+ تصاویر
اطعام ایتام و نیازمندان سیره ائمه اطهار است که کمیته امداد با تأسی از این روش نیکو و پسندیده، نسبت به برپایی سفره های آسمانی اقدام می کند.
بیانیه یکی از فرماندهان جنگ سوریه در خصوص کلیپ اسارتش در فضای مجازی + تصاویر و فیلم
داعش و امثالهم كوچكتر از ان هستند كه بتوانند چريك باتجربه و جنگ ازموده بويراحمدي را در ميدان نبرد به اسارت بگيرند، در جنگ و ميدان نبرد هميشه انها بوده اند كه اسير تاكتيكهاي ما بوده اند.
اعلام زمان ، مکان و مسیر راهپیمایی روز قدس در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد
شورای هماهنگی تبلیغات اسلام استان ، زمان ، مکان و مسیرهای راهپیمایی شهرها و مناطق مختلف استان را منتشر کرد.
هشدارهای خادمی به آتش افروزان به جنگل ها و مراتع/پیگیر تهیه ی بالگرد اطفاء حریق هستیم
استاندار کهگیلویه و بویراحمد : با شناسایی و معرفی این افراد توسط دستگاه قضایی برخورد قانونی انجام خواهد شد.
واکنش استاندار کهگیلویه و بویراحمد به حملات موشکی سپاه
باید پاسخ را دریافت می کردند که کردند
خادمی با اشاره به حوادث تروریستی کور در تهران تصریح کرد: باید پاسخ لازم را دریافت می کردند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ لازم را دادند.
متخلفین انتخابات بهمئی و چاروسا زیر تیغ تیز دستگاه قضایی
رئیس‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حال حاضر هنوز در بخش چاروسا و بهمئی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا مشکل داریم، ادامه داد: مردم امیدوار باشند با هیچ مدیر متخلفی مماشات نداریم.
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
اهداء 320 میلیون ریال به بیماران صعب العلاج کمیته امداد
هدایت خواه : این مؤسسه برنامه های متنوعی برای حمایت از قشر نیازمند دارد که اجرای طرح خادم یاری و اقداماتی از قبیل پرداخت کمک هزینه زندگی، اطعام نیازمندان، سبدکالا، ایجاد اشتغال ، کارآفرینی و درمان از آن جمله است.
برنامه های تاجگردون در باشت
یک کلنگ زنی و یک افطاری + تصاویر و حاشیه
بنا بر این گزارش آیین کلنگزنی و احداث پروژه هواشناسی شهرستان باشت با حضور غلامرضا تاجگردون و سایر مسئولین استانی و شهرستان بر زمین زده شد.
مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
جزئیاتی از کشف 42 شیء تاریخی هزاره اول قبل از میلاد در یاسوج
محمود باقری : در این محموله هشت انگشتر زرین، یک گردنبند، چهار گوشواره، یک مهر عقیق با روکش طلا، تعدادی دستبند نقره‌ای و طلایی کشف و ضبط و به موزه یاسوج انتقال داده شد.
کمیته امداد و ماه مبارک رمضان/ تلاش های مضاعف برای کمک به نیازمندان
محبی : در حال حاضر شش هزار یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان هستند که هفت هزار حامی این ایتام را حمایت می کنند و در قالب کمک های نقدی و غیرنقدی به آنها کمک می کنند.
واکنش سیاسیون کهگیلویه و بویراحمدی به حمله موشکی سپاه
از پیام تصویری موحد تا
در حالی که حتی برخی مجریان بی بی سی فارسی از این حمله بسیار خرسند نشان می دادندو ایرانیان خارج نشین هم از این حمله ، با غرور صحبت می کنند در شبکه های اجتماعی و رسانه های استان و البته در میان اصحاب رسانه و نخبگان کهگیلویه و بویراحمد هم بدون واکنش نبوده است.
پربحث ترین عناوین