tabnakostan

گفتگوی اختصاصی رئیس شورای شهر چرام با تابناک(قسمت دوم)
از سرانجام طرح 48 هکتاری و پرداخت هزینه تشریفات ادارات توسط شهرداری تا مسائل مربوط به تندیس ها و دلیل غیبت های زیاد شهردار
ارکیان : آقای شهردار تعامل خوبی با تمام ادارات داشت و هدیه و مراسمات تشریفات بیشتر ادارات را می دادند و مردم انتقاد دارند که ریخت و پاش شده و بنده تذکراتی دادم اما بیشتر ادارات چون دولتی هستند مشکلاتی مالی دارند و چون شهرداری نیمه خصوصی هست بهتر می تواند هزینه کند!
دو روابط عمومی برتر استان در بازتاب خدمات دولت معرفی شدند
در این نامه ارسالی ضمن تقدیر از این دو روابط عمومی از دیگر دستگاههای دولتی هم خواسته شده نسبت به انعکاس خدمات دولت تدبیر و امید تلاش شود.
با مخاطبان
این مدیر را باید بال و پر دهیم
بی شک انتخاب چنین جوان کارآمد و توانمند توسط فرماندار محترم ،نقطه ی امیدی برای پیشبرد اهداف این شهرستان در آینده است.
به بهانه روز شوراها
عضو شورای عالی استان ها از توانایی ارائه طرح توسط این شورا به مجلس خبر داد
حجت الله دبیقی نماینده شورای عالی استان ها : شورای عالی استاه ها می تواند طرح به مجلس ارائه دهد که در صورت تصویب به قانون تبدیل شود که نشان از جایگاه والای شوراست.
با رقم خوردن پنجمین اهداء عضو در سال جدید
جوان 19 ساله ی بویراحمدی به 6 نفر زندگی تازه بخشید + تصاویر
اهدای دو کلیه، کبد و پانکرانس جوان 19 ساله، از اهالی سپیدار شهرستان بویراحمد که به دلیل سانحه ای دچار مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند زندگی تازه ای بخشید.
هشدار جدی معاون سیاسی استاندار به معترضان :
با سوء استفاده کنندگان از تجمعات کارگری کارخانه قند یاسوج برخورد می شود/ مالک جدید بخش اعظم مطالبات را پرداخته است
محمدی با بیان اینکه با سوء استفاده کنندگان از تجمعات کارگری به شدت برخورد می شود ادامه داد : مالک جدید این کارخانه طی هفته گذشته بخش اعظمی از مطالبات کارگران را پرداخت کرده و با آنها تسویه حساب نموده است .
حملات تند وکیلی به قالیباف / نماینده ی مردم تهران: زبان روحانی در بیان دستاوردهای خود الکن بود + تصاویر
وکیلی در سخنانی ضمن بیان انتقادات تند نسبت به قالیباف ، تفکر مدیریتی نظامی وی را زیر سئوال برد و البته زبان حجت الاسلام روحانی را در بیان عملکرد خود الکن دانست.
برخی اظهار نظرهای سیاسیون در خصوص مناظره اول
ازمناظره ی قالیباف آدم را یاد شخص دیگری می اندازد تا پیشنهاد تازه برای اصولگرایان
در این میان برخی سیاسیون اقدام به انتشار اظهارات خود در خصوص اولین مناظره نمودند. برخی از سیاسیون دو طیف مربوط به اصولگرایان و اصلاح طلبان در این خصوص اظهار نظرهایی کرده اند.
تذکر امام جمعه سرفاریاب به مسئولین
در شان و شخصیت شما نیست که مردم را تهدید و یا به طمع بیندازید
حجت الاسلام پژمان : وظیفه مسولین خدمت رسانی است کسی که بخواهد از موقعیتش استفاده کند مردم به او بها ندهند و این را توهین به مردم می دانم و امیدوارم که مردم در بیست نهم اردیبهشت جواب همه انهارا باحضور خود و با انتخاب فرد اصلح بدهند.
اعتراض تاجگردون به بی تدبیری در نصب یک پوستر تبلیغاتی برای روحانی + تصویر
غلام رضا تاجگردون به نصب یک بنر تبلیغاتی که گویا در محل ستاد روحانی در گچساران نصب شده واکنش نشان داده است.
نخستین زنگ ورزشی که در کهگیلویه و بویراحمد نواخته شد + تصاویر
برای نخستین بار در استان کهگیلویه و بویراحمد ، به مناسبت هفته ی کارگر ، زنگ ورزش کارگری نواخته شد.
سامانه ی جدید در راه است
فصل بارش برای کهگیلویه و بویراحمد هنوز تمام نشده است / توصیه به عشایر کوچ رو
کارشناس سازمان هواشناسی تاکید کرد: مهمترین مخاطره سامانه‌های جوی در این فصل رگبار موقت شدید همراه با صاعقه به خصوص در مناطق کوهپایه‌ای، تگرگ، سیلاب ناگهانی در مناطق مستعد و تندباد شدید موقت است.
اینجا یاسوج است!
در بی خبری مسئولین شمشیر آریوبرزن شکست + تصاویر
مدتی است که شمشیری که به عنوان نماد قدرت در دستان این تندیس در هوا می چرخد ، شکسته است و از این موضوع بدتر ، ترمیم ناشیانه ی آن است که بوسیله ی سیمی معمولی به هم وصل شده که با دسته ی شمشیر در یک راستا نیستند!
رقص انسان و اسب در جشنواره تولیدات روستایی + تصاویر
جشنواره دو روزه ی فرهنگ اقتصاد و توانمندی های روستاییان در دهستان سررود جنوبی ، طی روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت در روستای نره گاه شهرستان بویراحمد برگزار شاد تا ضمن برپایی مراسمات محلی رقص ، آواز خوانی و پخت غداهای محلی ، برخی تولیدات روستائیان در معرض نمایش قرار گیرد.
پرداخت مطالبات فرهنگیان به روزهای قبل از انتخابات موکول شد!
فرهنگیان معتقد هستند رقبای سیاسی در بدنه سیاسی کشور از موقعیت تعیین کننده آموزش و پرورش و فرهنگیان در انتخابات سوء استفاده می کنند و با استفاده ابزاری از مطالبات فرهنگیان سعی در تاثیر گذاری رای فرهنگیان به نفع خود دارند.
اعتراضات سریالی در خصوص کارخانه قند یاسوج
معترضان : حقوق ما را بدهید!/ مدیر عامل کارخانه قند: اینها اصلا رابطه ی کاری با کارخانه ندارند/ سوء استفاده معترضان از تغییر مالکیت در کارخانه قند یاسوج؟ + تصاویر
یکی دیگر از کسانی که امروز داعیه دار اعتراض است، کسی است که بهمن ماه سال گذشته خودش استعفا داده و تسویه حساب نموده است. خانواده وی در تهران ساکن است اما یک منزل چهار اتاقه کارخانه قند را اشغال کرده و کلید آن را برای تعطیلات که به عنوان گردشگر به یاسوج بیاید برداشته است.
تبلیغ برای دولت به شیوه تاجگردون + تصویر
غلام رضا تاجگردون که تا چند سال قبل متهم به ، دوگانگی مواضع در مرکز و استان معروف بود ، از مدتی قبل صراحت در حمایت از دولت را در دستور کار خود قرار داده است.
برگزاری جشن مبعث در سرفاریاب + تصویر
جشن بزرگ عیدمبعث درشهرسرفاریاب با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد .
پاسخ رئیس شورای شهر چرام به تابناک
انتقادات در مورد غیبت یکی از اعضای شورا / شهردار تخلف در خرید تندیس ها را به شدت رد کرده است/ پیگیر قیر دهیاران هستیم
رئیس شورای شهر چرام : فقط یک چیز در دست ما هست آن هم استیضاح که هیچ وقت چهار نفر باهم هماهنگ نیستند نه فقط برای این شهردار برای تمام شهرداران و برای شهردار بعدی هم همین جریان وجود دارد.
سخنی با اعضای شورای چهارم و نامزدهای شورای پنجم و هوادرانشان!
حتی اعضای شورای فعلی نیز تحمل نقد را ندارند.شورایی که چهارسال تمام با دو دستگی دست و پنجه نرم میکرد.
اهدای اعضای بدن جوان ۲۶ ساله بویراحمدی به نیازمندان
اهدای دو کلیه و کبد جوان 26 ساله، از سادات ده برآفتاب، که به دلیل ایست قلبی، تنفسی دچار مرگ مغزی گردید، به بیماران نیازمند زندگی تازه ای بخشید.
اقدام با ارزش تیم سلامت شبکه بهداشت و درمان لنده + تصویر
تیم سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در اقدامی با ارزش و به مناسبت هفته سلامت بیماران روستای ده غندی شهرستان لنده را به صورت رایگان ویزیت نمود.
در نشست ستاد برداشت گندم مطرح شد
از اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات استراتیژیک تا برخورد با کشاورزانی که کاه و کلش خود را آتش می زنند
گوهرگانی تاکید کرد: با کشاورزانی که به صورت عمدی و سهوا کاه و کلش مزارع کشاورزی خود را آتش بزنند نیز برخورد قانونی خواهد شد.
انتصاب جدید در آموزش و پرورش + تصاویر
رئیس جدید جایگزین سیف الله محمدی نسب گردیده که قریب به دوسال است در این سمت مشغول فعالیت بوده است.
با توجه به ویژگی های این روحانی جوان و ارتباط موثر وی و دانش آموزان ، این مدرسه اکنون به عنوان یکی از بهترین مدارس منطقه معرفی شده است و دانش آموزان علاقه بسیار زیادی به داشتن معاشرت های دوستانه با این روحانی از خود نشان داده اند.
شکل گیری دو قطبی روحانی و رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر
برخی معتقدند ، با انجام مذاکرات به احتمال قوی قالیباف برای اصولگرایان می ماند و در طیف دیگر هم اصلاح طلبان از روحانی عبور می کنند و جهانگیری را برجسته خواهند کرد اما انتصابات در ستادهای روحانی و رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد و دیگر استان ها از هم اکنون دو قطبی روحانی رئیسی را نمایان کرده است.
فرماندار بویراحمد:
بجز این سه نفر استفاده از واژه دکتر ، فریب افکار عمومی است!
نظری : از مجموع ثبت‌نام کنندگان شوراهای شهر و روستا تنها سه نفر مدرک دکترا دارند لذا بیان عنوان دکتر برای کاندیدا نوعی فریب افکار عمومی است.
طنز سیاسی
نمی شود همان شورای فعلی را آپدیت کرد؟
ایمیل دوم از سمت خانم دکتر (ف.ش) می باشد که نوشته اند: “من از دفتر امور شهری و شوراهای استان یک سوال دارم، آیا نمی شود بجای انتخابات شورا و تعویض اعضا ، همان شورای فعلی را آپدیت کرد؟
توصیه های تاجگردون به موکلین در خصوص انتخابات شوراها
تیزهوشی شما در انتخاب هماهنگ برای کار بهتر از دیگر نکات انتخاب است و انتخاب اعضاء شورای شهر و روستا محل تسویه‌حساب‌های قومی و سیاسی نبوده و بدانید اگر این انتخاب جولانگاه اختلافات شود تا چهار سال دیارمان شاهد تداوم این وضعیت خواهد بود.
ماجرای تفریح نیمروزی و یک سوژه ی خبری + تصاویر
حدود ساعت 3 بعد از ظهر برای لحظاتی کار پر مشقت خبرنگاری را رها کرده و همراه خانواده به دل طبیعت زدیم و قرار را بر یک گردش دلچسب در منطقه تفریحی و دل انگیز تنگ گنجه ای گذاشتیم .
دومین روز هفته سلامت و حضور مسئولین بهداشتی در مدارس چرام
از افتتاح نمایشگاه پوستر سلامت تا صرف صبحانه سالم + تصاویر
دومین روز هفته ی سلامت در شهرستان چرام ، به حضور در مدارس این شهر و انجام اقدامات و توصیه هایی در خصوص کمک به سلامت بهتر جامعه اختصاص یافت.
مراسم ترحیمی عجیب در دانشگاه آزاد یاسوج! + تصاویر
این ترحیم نمادین در پی تعطیلی کارخانه‌های ارج؛ ایستم، پارس الکتریک، روغن نباتی و کارخانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار و اعتراض به ناکارآمدی دولت از تولید داخلی و عدم استفاده از ظرفیت‌های کشور اعلام شد.
تشریح عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه خدمات شرکت گاز در شهرستان چرام
فرماندار شهرستان چرام: خوشبختانه با عنایت به پیگیری های انجام شده و همکاری خوب مسئولین شرکت گاز استان، اقدامات بسیار خوبی خصوصاً در عرصه گازرسانی به مناطق محروم در این دولت انجام شده و اقدامات دیگری نیز در دستور کار داریم که ان شاء الله به زودی در اقصی نقاط شهرستان محقق خواهد شد.
اینجا شهر دکه هاست / مسئولین و شهردار مالک تمام عیار شهر! + تصاویر
این روزها مسوولین و شهرداری گویا مالک تمام عیار شهر شده اند؛ از بحث تراکم‌فروشی و ساخت و سازهای عجیب در شهر از جمله ساخت پاساژهای غیر استاندارد که بگذریم ، پیاده‌رو فروشی شهرداری موضوع جدیدی است که نمی توان ساده از کنار آن گذشت.
انتصاب فرمانده جدید یگان حفاظت اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری + تصاویر
آئین تکریم و معارفه فرماندهان جدید و قدیم یگان حفاظت ، اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
رد صلاحیت 3 تن از نامزدهای شورای شهر یاسوج
رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد در ادامه با بیان اینکه از ۲۴۵ نفر کاندیدای شورای شهر دو نفر انصرافی داشتیم و سه نفر رد صلاحیت شدند، گفت: دو نفر ازز سه نفر رد صلاحیت شده شورای شهر در بویراحمد به دلیل نواقصات مدارک تحصیلی بوده و یک نفر دیگر نیز رد صلاحیت شدند.
شوراها تجلی گاه مردم سالاری دینی
شوراها تجلی گاه مردم سالاری دینی به مفهوم کلمه ونمونه حاکمیت مردم برسرنوشت خویش است.
در سفر نماینده بویراحمد و دنا به بخش کبگیان مطرح شد؛
احداث تأسیسات گردشگری در روستای نقاره‌خانه
محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید از احداث تأسیسات گردشگری در کنار رودخانه نقاره‌خانه خبر داد .
برگزاری رزمایش مدافعان حرم سپاه عشایر + تصاویر
رزمایش دو روزه مدافعان حرم سپاه عشایر با حضور سه گردان از بسیج عشایر استان و در پادگاه امام جعفر صادق برگزار شد.
در خطبه های نماز جمعه سرفاریاب مطرح شد
انتقاد از مجلس رقص با حضور مسئولین و مجوز اداره ی ارشاد
حجه الاسلام پژمان : آقایان مسئول در جمهوری اسلامی در مجلس ابتذال و رقص حضور پیدا کرده و ولی در مراسمات مذهبی غایب می باشند، از شهدایی که خون و جان خویش را تقدیم این انقلاب کردند،بدهکارند .