tabnakostan

نشست هم‌اندیشی شهرداران استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون عمرانی استاندار در سالن جلسات برگزار شد.
تجلیل از از برگزیدگان آموزش ابتدایی شهرستان بویراحمد + تصاویر
همایش بزرگداشت مقام معلم وتجلیل از برگزیدگان طرح های دوره ابتدایی ؛ مدیران ارزیاب و مدرسین کارگاههای آموزشی مقطع ابتدایی شهرستان بویر احمد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد .
امیدواری به حل مشکل آب یاسوج
شاید برای بسیاری غیر باور باشد که بشنوند ، شهر یاسوج در فصول مختلف سال ، خصوصا در فصول گرم و کم بارش از نظر تامین آب شرب شهروندان با مشکلات زیادی روبه رو است . غیر باور ازاین جهت که منابع آب سطحی و زیر سطحی آن چندان محدود نیستند اما بنابه دلایلی ،عملا مناطق مختلف شهر با مشکلات متعددی از نظر تامین آب مواجه است .
‌معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
فواید طرح اصلاح اقتصادی دولت بیان شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار استفاده از ظرفیت روابط عمومی‌ها برای بیان فواید طرح اصلاح اقتصادی دولت شد.
ماجرای کشف یک حواله علوفه تاریخی در باشت !
طالبی‌پور : برخی افراد آگاهی از میراث فرهنگی ندارند جاهایی را خراب می کنند غافل از اینکه اهمیت این جاها در خودشان نهفته است و اصولا گنجی در آنجا وجود ندارد از جمله ماجرای یک لوح عجیب در باشت.
در نخستین گردهمایی کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق ۱۳ گانه کهگیلویه و بویراحمد،مطرح شد
روابط عمومی‌ها به عنوان افسران جنگ نرم تاثیرگذاری عمیقی در هویت بخشی جامعه دارند/ نقش برجسته روابط عمومی‌ها در پیشبرد اهداف سازمانی
معاون برنامه‌ریزی‌ و‌ توسعه منابع اداره‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، گفت: ارتقا جایگاه و رشد فعالیت‌های روابط عمومی موجب ارتقا جایگاه یک سازمان می‌شود.
به بهانه روز ارتباطات و روابط عمومی
به خود چه نمره‌ای می‌دهید؟
هر چند که ارزیابی از عملکرد شخص یا مجموعه باید از طریق نظرسنجی جامعه هدف باشد، اما حال که این مهم صورت نمی‌گیرد و یا شاخص مدونی وجود ندارد که به صورت عینی عملکرد‌ها را مورد سنجش قرار دهد، اما به هر جهت نبودن هیچ ملاکی ولو شخصی و خود ارزیابی نشانه‌ای از بی توجهی محض به این جایگاه است.
دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد:
مدیران کم کار طرح
اجرای طرح کاداستر اراضی کشاورزی در بحث کاهش ورودی پرونده‌ها به محاکم و پیشگیری از وقوع جرم، دعاوی خانوادگی، طلاق و احساس امنیت، اثرگذار خواهد بود.
همزمان با اجرای طرح اصلاح یارانه ها در کشور؛
رصد روزانه بازار لنده/تزریق مسمتر مواد لبنی و پروتئینی به فروشگاه ها+فیلم
فرماندار شهرستان برای چندمین بار پیاپی از سطح بازار شهر لنده بازدید و ضمن بررسی بازار بر رعایت انصاف فروشندگان تاکید کرد.
با حمایت بنیاد علوی؛
صنعت مغفول مانده قالی بافی در لنده جان دوباره گرفت/آموزش هایی که ختم به اشتغال زنان خانه دار شد+فیلم و تصویر
با استقرار بنیاد علوی در شهرستان لنده امیدها به بیداری صنعت خاموش شده ی پر از هنر و زیبایی زنان لنده ای زنده شد که در ادامه با محوریت تشکیل تعاونی صنایع دستی و برنامه ریزی های منسجم ضمن شکوفایی و بالا رفتن دوباره دارهای قالی سایر رشته ها نیز رونق گرفت تا صنایع دستی این منطقه شکل تازه ای بخود بگیرد.
در بازدید میدانی از بازار مطرح شد
هشدار دادستان بهمئی به محتکران خانگی
حبیبی منش: شناسایی متخلفان و محتکران کالا‌های اساسی و بحث رصد انبار‌ها بخصوص انبار‌های خانگی در دستور کار قرار دارد و یقیناً برخورد دستگاه قضایی با متخلفان بازار و محتکران سخت و بدون اغماض خواهد بود.
همزمان با بیست و سومین سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی صورت گرفت :
برگزاری جشن سپاس مربی / مرادی : جز برترین های کشور هستیم / مدیر کل آموزش و پرورش رسما تشکیلاتی شد + فیلم و تصاویر
همزمان با ۲۱ اردیبهشت سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی ویژه برنامه‌ای با عنوان جشن سپاس مربی در سالن شهید مطهری اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
بخش دوم نشست خبری فرماندار لنده؛
دعوت فرماندار لنده از مدیران کشوری بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی/موحد برای انتصابات هیچ تماسی با بنده نداشت.../سفر استاندار به لنده دستآوردهای بسیار داشت و منتظر ابلاغ بودجه هستیم+تصویر
دعوت کردیم تا مهندس فتاح و مهندس خاوویی شخصا در شهرستان حضور یابند و از نزدیک وضعیت منطقه را رصد کنند چرا که هنوز در بخش های زیادی خصوصا در حوزه زیرساخت های عمرانی به کمک بنیاد نیازمندیم تا از محرویمت تاریخی خارج شویم.
تابناک کهگیلویه و بویراحمد گزارش می دهد
پسا کرونا ، تثبیت یادگیری و جهادی ها + فیلم
از جمله طرح های پسا کرونا در آموزش و پرورش ، طرح جبران و تثبیت یادگیری است که مدتی است در حال اجراست که بر اساس این طرح ، دانش آموزانی که بیشترین مشکلات یادگیری را دارند شناسایی و در کلاس هایی فراتر از برنامه کلاسی خود در مدرسه ، شرکت می کنند .
نشست خبری همزمان با اجرای طرح اصلاح یارانه ها؛
فرماندار لنده؛ دولت درصدد اصلاح و متناسب‌ سازی قیمت‌ها به نفع مردم خصوصا دهک های پایین جامعه است/در تامین کالاهای مختلف کمبودی در شهرستان نداریم+تصاویر
مردم مطمئن باشند دولت با اجرای طرح اقتصادی جدید خود درصدد اصلاح و متناسب‌ سازی قیمت‌ها به نفع آنهاست و در این راستا باید با دولت و مسئولان همراه بود.
توضیح دادستان مرکز استان در خصوص تجمع فرهنگیان و برخی دستگیری ها
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تجمع معلمان و برخی دستگیری ها توضیحاتی ارایه کرد.
در نشست هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه سپاه فتح با معاون سیاسی امنیتی استاندار مطرح شد:
ترور شخصیت ها در کهگیلویه و بویراحمد بالاست / برخورد با سایت های بدون مجوز و خبرنگاران بی هویت / یک موضوع خطرناک در کهگیلویه و بویراحمد
نشست هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه سپاه فتح با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار و در خصوص مسایل مختلف رسانه ها و موضوعات مهم استان و کشور بحث و گفتگو شد.
توضیحات استاندار در خصوص طرح مردمی سازی یارانه ها / پولدارها به فکر جمع کردن بازار نباشند + فیلم
سید علی احمدزاده در نشست با اصحاب رسانه که به موضوع طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها و توزیع عادلانه آن اختصاص یافت، گفت: اجرای این طرح امری است که کشور به آن نیاز داشت و باید دولت‌های گذشته اجرا می‌کردند اما از اجرای آن واهمه داشتند.
فیلم
دوربین تابناک با مردم
یکی از اقدامات در راستای کوچک سازی دولت، برون سپاری برخی از خدماتی است که قبلا توسط دولت انجام می شد.
یادداشت
یادداشت؛
محمد صادق ماندگار فعال فرهنگی-اجتماعی در این نوشته تلاش کرد تا دختران و مادران نسل جدید کمی رنج نامه ی یک «مادر» و یا یک «مادر بزرگ» نسل قبل تر را لمس کنند.