tabnakostan

نرخ بیکاری در استان اصفهان به کمتر از 10 درصد رسید
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت اصفهان با بیان اینکه نرخ بیکاری در استان اصفهان از ۱۴.۵ به حدود ۹.۵ رسیده است افزود: در حالیکه بخش‌های کشاورزی و گردشگری استان به‌دلیل خشکسالی و شیوع کرونا با مشکل مواجه هستند و افزایش اشتغال در بخش صنعت اصفهان به خوبی خود را نشان داده است.
اختصاص 3 هزار و 467 شعبه اخذ رای در استان اصفهان
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اصفهان گفت: ۳ هزار و ۴۶۷ شعب اخذ رای در این استان برای انتخابات ۲۸ خرداد در نظر گرفته شده است.
طی هفته های آینده
امضا تفاهمنامه‌ای برای استقرار شهرک دیپلماتیک در مرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان
وزیر امور خارجه گفت: ساخت مرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان(سالن اجلاس سران)، یک دستاورد بزرگ اقتصادی، مدیریتی، علمی و فناوری در این شهر است که قابلیت بهره‌برداری در سطح اجلاس منطقه‌ای را دارد.
محسن رضایی:
تحول در کشور نیازمند قیام اقتصادی است
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: عبور از مشکلات، تنگناها و رفع اندوه از چهره ملت ایران، نیازمند قیام اقتصادی و آغاز حرکتی نوست.
اسامی لیست وحدت نیروهای انقلاب اصفهان اعلام شد
قرارگاه‌های انتخاباتی گام دوم و سلام، پس از ائتلاف بایکدیگر ، لیستی مشترک را به عنوان نامزدهای اصلح ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان معرفی نمودند.
معرفی مسئول کمیته اقتصادی شانا در اصفهان
طی حکمی از سوی رئیس کمیته اقتصادی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب – شانا- محمدشکرچیان به عنوان مسئول کمیته اقتصادی شانا در اصفهان انتخاب شد.
اصفهان؛ بحران آب، راه کارها
نشست خبری اصفهان، بحران آب، راه کارها با حضور برخی از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و نماینده کشاورزان شرق اصفهان و عضو هیات مدیره نظام صنفی کشاورزان اصفهان برگزار شد.
عراق و افغانستان بهترین بازار برای صادرات محصولات کشاورزی
رییس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اصفهان گفت: کشور‌های عراق و افغانستان بهترین بازار برای صادرات محصولات کشاورزی و صنعت دام و طیور اصفهان است.
با دستور شهردار اصفهان باغ وحش صفه تعیین تکلیف شد
شهردار اصفهان با ابلاغ نامه‌ای تکلیف باغ وحش این کلانشهر اصفهان را مشخص کرد.
دیپلماسی اقتصادی تقویت می شود
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان این که از دیپلماسی کاغذی فاصله خواهیم گرفت و دولت ما دولت اقدام و عمل خواهد بود، گفت:دیپلماسی اقتصادی تقویت می شود.
در تابستان 1400
بهره برداری از فاز اضطراری سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در جلسه گذر از بحران کم آبی در سال 1400 گفت: پیش بینی می شود فاز اضطراری سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ در اواسط تابستان 1400 در مدار بهره برداری قرار گیرد.
خواسته علما و مردم متدین و انقلابی اصفهان به نتیجه رسید
وحدت نیروهای انقلابی اصفهان/لیست مشترک قرارگاه سلام و گام دوم
قرارگاه های انتخاباتی و انقلابی سلام و گام دوم اصفهان با یک لیست وارد تبلیغات انتخابات می شوند.
کاهش 15 درصدی مصرف برق راه برون رفت از خاموشی ها
با کاهش ۱۵ درصدی مصرف کمتر برق می‌توان از شرایط خاموشی‌ها خارج شد.
بهره‌برداری از 4 پروژه عمرانی و خدماتی در منطقه5/ صرفه‌جویی 170 میلیارد تومانی در هزینه‌های جاری شهر
پروژه‌های شهرداری منطقه پنج اصفهان به ارزش ۴۱۵۰ میلیارد ریال در هشتاد و چهارمین برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» با حضور شهردار اصفهان و اعضای شورای شهر به بهره‌برداری رسید.
شکل‌گیری فصل جدید فعالیت‌های حوزه دام و طیور در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، آبزیان و دامپزشکی اصفهان در حالی با حضور ۱۷۰ شرکت معتبر از سراسر کشور و همچنین نمایندگان برندهای معتبر بین‌المللی افتتاح شد که برپایی این رویداد نمایشگاهی، نویدبخش روزهای پر رونق این صنعت در اصفهان و کشور خواهد بود.
طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان اصفهان اجرا شد
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: طرح "ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی" و "طرح ملی توسعه مشاغل خانگی" از جمله طرح‌های فعال درباره ایجاد اشتغال با حمایت از طرح‌های خرد و خانگی است.
70 هزار عامل اجرایی برگزارکننده انتخابات در اصفهان هستند
دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت:۷۰ هزار عامل اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را در استان اصفهان برگزار می‌کنند.
معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان تاکید کرد؛
غیر قانونی بودن نصب مستقیم پمپ بر روی کنتور و شبکه توزیع آب
براساس بند ۲-۳۴-۴ آیین نامه عملیاتی و شرایط عمومی تعرفه های آب و فاضلاب کشور، نصب مستقیم پمپ بر روی کنتور و یا شبکه توزیع آب شهری تخلف است.
معیشت مردم را با اجرای طرح معیشت ارتقا می‌دهیم
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با اجرای طرح معیشت ایرانیان در سه بخش یارانه، حقوق زنان خانه‌دار و طرح مسکن ایرانیان، مشکلات معیشتی مردم را برطرف خواهیم کرد.
مالکیت 98 درصد از عرصه‌های طبیعی اصفهان تعیین تکلیف شد
معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان با بیان اینکه تعیین تکلیف این میزان از ۹.۷ میلیون هکتار از مجموع اراضی طبیعی این استان با صدور سند مالکیت به نام دولت اجرا شده است گفت: پیش بینی می‌شود تمام عرصه‌ها از نظر انواع مالکیت، وضعیت مشخصی پیدا کنند.