tabnakostan

ظهور نفاق مدرن ریشه مشکلات کشور است / تشکل‌های جریان انقلاب در تقابل با هم نیستند
رئیس شورای وحدت استان همدان با تأکید بر اینکه توسط دولت جامعه دچار دوقطبی شده است، افزود: افرادی که چهار نعل به سمت آمریکا و مذاکره می‌تازند نگران مشکلات کشور و تحریم نیستند بلکه نگران فرزندان خود هستند که با هزینه بیت‌المال مقیم کشور‌های اروپایی و آمریکا هستند.
‍ فرماندار همدان خبر داد:
صلاحیت بیش از ۹۰ درصد داوطلبان مورد تایید قرار گرفت
محمد علی محمدی با بیان اینکه فرایند‌های پیش بینی شده در تقویم انتخابات تاکنون در ستاد انتخابات شهرستان همدان در موعد مقرر و برابر قانون به انجام رسیده است گفت: ۴۱۷ نفر در این دوره از انتخابات برای عضویت در شورا‌های اسلامی شهر‌های شهرستان همدان ثبت نام کردند.
کالاها و محصولات بومی استان همدان شناسنامه دار می شوند
محمّد مددی گفت: اداره کل استاندارد استان در جهت تحقق شعار سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها برای استان برنامه ای مبنی بر شناسنامه دار کردن کالا‌ها و محصولات تولیدی و بومی در نظر گرفته که بتواند کمک حال موثری به تولید، اشتغال و اقتصاد باشد.
مهارت‌های لازم به فرزندان را در فضای مجازی بیاموزیم
مدرس دانشگاه گفت: با توجه به اهمیت و گستردگی فضای مجازی و پیوند عمیق آن با زندگی روزمره افراد و داشتن فرصت‌ها و تهدید‌های متعدد آن، ضرورت دارد که خانواده‌ها و نوجوانان و جوانان با آسیب‌ها و مشکلات و فرصت‌های مطلوب و نقاط قوت آن آشنا شوند.
سپاه در خط مقدم خدمت رسانی به مردم / مرحله دوم کمک‌های مومنانه در ملایر اجرا شد
سیدجواد حسینی در حاشیه توزیع دومین مرحله از کمک‌های مومنانه سپاه و بسیج ناحیه ملایر در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حمایت از نیازمندان جامعه به ویژه خانواده‌های آسیب دیده از کرونا امسال نیز طرح کمک‌های مومنانه در ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در شهرستان ملایر در حال انجام است.
نقش زنان را در در برنامه ریزی‌های توسعه جدی بگیریم
مد رس دانشگاه گفت یکی از عوامل مهم در توسعه و بالندگی جوامع نقش و میزان مشارکت زنان در در برنامه ریزی‌های توسعه است که در این راستا ضرورت دارد جامعه شرایط و تمهیداتی را فراهم نماید تا زمینه حضور و مشارکت فعالانه زنان در توسعه فراهم شود.
رشته توئیت دکتر رضایی پیرامون صوت ظریف
آنچه از آقای ظریف نقل شده، با واقعیت انطباق ندارد
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با انتشار یک رشته توئیت به بیان دیدگاهش درباره اظهارات محمدجواد ظریف (صوت ظریف) پرداخت.
مدیر کل استاندار استان همدان:
۸۰ درصد آسانسور‌های دستگاه‌های دولتی فاقد گواهینامه ادواری
محمد مددی گفت: بهره برداری از آسانسوری که فاقد گواهینامه ایمنی و ادواری باشد خلاف قانون بوده و مسئولیت تبعات و حوادث احتمالی صد در صد با بالاترین مقام مسول سازمان است.
پذیرش نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قالب جذب نیرو‌های امریه از توان فارغ التحصیلان دانشگاهی برای ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی و... استفاده می‌کند.
استاندار همدان:
امور مالیاتی از کسبه در مدت‌زمان تعطیلی، مالیات بر درآمد نباید بگیرند
سید سعید شاهرخی در جلسه فوق العاده ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، که به‌صورت ویدئو کنفرانس با حضور فرمانداران سراسر استان برگزار شد، مطرح کرد: پشتیبانی دستگاه‌های اجرایی زیربط در حمایت، همراهی و همکاری به منظور پیشگیری و کنترل بیماری کرونا از دانشگاه علوم پزشکی استان و کادر درمان قابل تقدیر و تشکر است.
هشدار‌های رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان:
میزان فوتی‌های کرونایی  استان ۶۶ درصد است
رشید حیدری مقدم گفت: بیمارستان‌های استان حتی یک تخت خالی برای بیماران کرونایی ندارد، کرونا در ۲۴ساعت گذشته جان ۱۴ نفر از هم‌استانی‌هایمان را گرفت.
دکتر رضایی در انتقاد از مدیریت اقتصادی دولت مطرح کرد؛
رانت دلالان فولاد بیشتر از یارانه خانواده‌های ایرانی دریک سال
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توئیتر نوشت: کمتر از یک سال حدود کصد هزار میلیارد تومان رانت را به جیب دلالان فولاد سرازیر شده است.
تشدید محدودیت‌های مشاغل ضروری در شهر همدان
فرماندار شهرستان همدان گفت: فعالیت برخی از مشاغل گروه یک از روز شنبه ۴ اردیبهشت تا اطلاع ثانوی در شهر همدان یک روز در میان می‌شود.
سردار طلائی‌نیک:
با آشنایی طی ۳۵ سال، درس‌های ارزشمند و ماندگاری از سردار حجازی آموختم
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دفاع گفت: سردار سید محمد حجازی از منتظران شهادت بود که بیش از ۴۰ سال در عرصه‌های جهاد و انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی موفق، موثر و الگوساز داشت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان گفت:
هر ماه شاهد افتتاح یک پروژه عمرانی در سطح استان همدان خواهیم بود
پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان بازدید از طرح‌های عمرانی ملایر گفت: طرح‌های بزرگ عمرانی در شهرستان ملایر در دست اجرا است که در این زمینه تلاش‌های ولدی فرماندار ویژه ملایر و دستگاه‌های مرتبط برای رفع موانع تولید در این شهرستان قابل تقدیر است.
۹۵درصد داوطلبان انتخابات مجلس شورای استان تایید صلاحیت شده‌اند
رئیس ستاد انتخابات استان همدان در نشست خبری با رسانه‌ها: میزان داوطلبان در انتخابات شورای اسلامی شهر استان در دور ششم افزایش یافته است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان:
ضرورت برنامه ریزی به منظور مدیریت توزیع آب/ جلوگیری از کشت دوم از الزامات است
مدیر کل مدیریت بحران استانداری همدان با بیان این نکته که بهره گیری از راهکار‌های نوین در راستای مدیریت منابع آبی الزامی است گفت: در صورت پیش بینی بروز شرایط بحرانی و کم آبی، باید پیش از وقوع، برنامه ریزی‌هایی به منظور مدیریت توزیع آب انجام شود.
تشکیل ستاد استانی کرونا با حضور نمکی / وزیر بهداشت در راه همدان
اسد االه ربانی مهر با اشاره به سفر دکتر نمکی وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان همدان گفت: ستاد مدیریت کرونا استان همدان روز پنج شنبه با حضور دکتر نمکی وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعضا ستاد برگزار می شود.
دبیر مجمع تشخیص در ارتباط تصویری با جمعی از بانوان ایران اسلامی
خانه داری شغل محسوب خواهد شد و حقوق پرداخت می‌شود
دکتر محسن رضایی در ارتباط تصویری با جمعی از بانوان ایران اسلامی تاکید کرد: در یک دولت مردمی کارآمد، خانه داری شغل محسوب خواهد شد وحقوق پرداخت می‌شود.
استاندارهمدان به کرونا مبتلا شد
مشاور استاندار گفت: استاندار همدان به دلیل ابتلا به کرونا هم‌اکنون در قرنطینه خانگی بوده و فعالیت‌های خود را در قرنطینه خانگی انجام می‌دهد.