tabnakostan

انتخابات هیئت مدیره سهام عدالت گیلان نیمه اردیبهشت‌ آغاز می‌شود
مدیرکل امور اقتصاد و دارایی گیلان گفت:انتخابات هیئت مدیره سرمایه‌گذاری سهام عدالت گیلان نیمه اردیبهشت‌ آغاز می‌شود.
استاندار گیلان:
بیش از ۷۰ درصد مردم استان غربالگری کرونا شده اند
استاندار گیلان گفت : در کوتاه‌ترین زمان بیش از ۷۰ درصد مردم استان تحت پوشش اجرای این طرح‌ها قرار گرفتند.
سه میلیون تن کالا از طریق راه آهن گیلان جابه جا شد
مدیرکل راه آهن شمال ۲ با اشاره به تخلیه و بارگیری کالا در این راه آهن گفت : پارسال قریب به سه میلیون تن کالا توسط ناوگان باری اداره کل راه آهن شمال ۲ حمل شده است.
رئیس سازمان صمت گیلان مطرح کرد؛
رشد ۲۰ درصدی اشتغالزایی بخش صنعتی گیلان در سال گذشته
رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به بهره برداری از ۳۹ طرح توسعه با اشتغال زایی برای هزار و ۱۰۰ نفر در سال گذشته، گفت: در مقایسه با سال قبل تر شاهد رشد ۲۰ درصدی در اشتغالزایی هستیم.
محدودیت‌های جدید کرونایی در استان گیلان آغاز شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان از اِعمال محدودیت‌های کرونایی از امروز در استان گیلان خبر داد و گفت: محدودیت‌ها به مدت ۲ هفته در گیلان اجرا می‌شود.
رئیس جمعیت هلال احمر رودبار خبرداد:‌
مرگ 2 جوان در رودخانه سفیدرود
رئیس جمعیت هلال احمر رودبار از مرگ 2 جوان در رودخانه سفیدرود خبر داد.
وضعیت قرمز کرونا بار دیگر سینماهای گیلان را تعطیل کرد
معاون هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: بار دیگر سینماهای استان بدلیل وضعیت قرمز کرونا تعطیل شد.
سالی که گذشت ۱۱۰ پروژه نیمه تمام در گیلان بهره برداری شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با اشاره به شناسایی ۱۹۸ پروژه نیمه تمام در استان گفت: سال گذشته از این تعداد ، ۱۱۰ پروژه نیمه تمام در استان به بهره برداری رسید.
دیدار عیدانه استاندار و جمعی از امامان جمعه با آیت الله فلاحتی
نماینده، ولی فقیه در گیلان: مقام معظم رهبری امسال را " تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" نامگذاری فرمودند و این نشاندهنده تاکید ویژه ایشان به تولید داخلی است.
سد مخزنی دیلمان وارد ردیف بودجه شد
رئیس مجمع نمایندگان گیلان یکی از اهداف احداث سد مخزنی دیلمان را تأمین آب شرب منطقه دانست و گفت: با پیگیری صورت گرفته، سد مخزنی دیلمان پس از اخذ مجوز ماده ۲۳ از سازمان برنامه‌وبودجه دارای ردیف مشخصی در سال ۱۴۰۰ شده است.
آماده‌باش۲۰۰ امدادگر در طرح نوروزی هلال‌احمر گیلان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: ۲۰۰ امدادگر به صورت شبانه روزی در طرح نوروزی هلال‌احمر استان در ۲۷ پایگاه امداد و نجات به هموطنان خدمت می‌کنند.
نماینده آستارا:
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: شعار و نام سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری بر مبنای ایده‌ای راهبردی برای نجات کشور ارائه شده تا مردم از مشکلات معیشتی و اقتصادی رهایی یابند.
کشتی تحقیقاتی گیلان با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید
کشتی تحقیقاتی گیلان پس از ۱۱ سال توقف با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار بازسازی و فعالیت خود را در راستای پایش تحقیقاتی آب‌های داخلی خزر از سر گرفت.
اجرای بیش از 20 طرح آبخیزداری در گیلان
بیش از 24 طرح آبخیز داری امسال در 10 شهرستان گیلان اجرا شد.
در قالب پویش خر هفته الف- ب- ایران؛
فاز دوم تصفیه خانه بزرگ آب استان گیلان بهره برداری شد
فاز دوم تصفیه خانه بزرگ آب گیلان با اعتبار هزار و ۶۸۲ میلیارد ریال در چهل و پنجمین پویش هر هفته الف- ب- ایران به بهره برداری شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
افزایش بیماران بد حال کرونایی در مراکز درمانی گیلان
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به افزایش تعداد بیماران بد حال کرونایی، گفت: شهروندان از حضور در اجتماعات خودداری کنند.
اعضای هیأت اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در لاهیجان انتخاب شدند
فرماندار لاهیجان گفت : هیات‌های اجرایی ستاد انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در این شهرستان با رای‌گیری از معتمدین مردم در حضور هیات نظارت انتخاب شدند.
آغاز روند انتخابات ۱۴۰۰ در گیلان
رئیس ستاد انتخابات گیلان از آغاز نام نویسی انتخابات شوراهای شهر و روستا از امروز ۲۰ اسفندماه خبر داد و گفت: فرآیند انتخابات آغاز شده و علاقمندان به رقابت در این انتخابات یک هفته برای ثبت نام فرصت دارند.
مدیرکل ورزش:
گیلان در رشته بدنسازی، قهرمانان ارزنده ای دارد
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: این استان در همه رشته های ورزشی حرفهای زیادی برای گفتن دارد به خصوص در رشته بدنسازی که دارای ورزشکاران ارزنده ای است.
همکاری تجاری قزاقستان با تولیدکنندگان ایرانی افزایش می‌یابد
معاون اتاق کارفرمایان استان مانگیستائو قزاقستان گفت: همکاری تجاری قزاقستان با تولیدکنندگان و شرکت‌های تولیدی ایرانی افزایش می‌یابد.