tabnakostan

آخرین آمار کرونا در فارس تا نهم مهر
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز درباره آخرین آمار مربوط به مبتلایان به کرونا در استان فارس، با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱ شهرستان استان در وضعیت ویژه و قرمز قرار دارند، اظهار کرد: ۲۲ شهرستان در فارس نیز در وضعیت هشدار و ۴ شهرستان در وضعیت احتیاط یا سفید قرار دارند.
واکسن آنفلوآنزا هیچ تاثیری بر ویروس کرونا ندارد
مطالبات مردم جهت تزریق واکسن آنفلوآنزا نیز به دلیل ترس از ابتلای کرونا بالا رفته است اما مردم بدانند که واکسن آنفلوآنزا هیچ ارتباطی با کرونا نداشته و تاثیری بر آن ندارد‌.
تماشای این فیلم‌ها ضریب هوشی شما را افزایش می‌دهد
یکی از جذاب‌ترین راه‌ها برای افزایش هوش و IQ تماشای فیلم است؛ تماشای فیلم‌های تحسین‌شده‌ای که جز برترین‌ها و تاثیرگذارترین فیلم‌های تاریخ سینمای جهان هستند و با توجه به محتوایی که دارند نه‌تنها می‌توانند علاقه‌ی شما را در برخی موضوعات تازه به اوج برسانند، بلکه درس‌های زندگی و کاری ارزشمندی را هم به شما آموزش می‌دهند.
دولت اراده‌ای برای حل مشکل معیشتی مردم ندارد
نماینده داراب و زرین‌دشت در خصوص طرح تامین کالاهای اساسی از سوی نمایندگان، گفت: متاسفانه دولت اراده‌ای برای حل مشکل معیشتی مردم ندارد، مجلس مجبور است تا به اینگونه موضوعات بیشتر ورود کند.
اغماض دولتمردان در برابر غرب آنها را زیاده خواه می‌کند
نماینده مرودشت با اشاره به اینکه اغماض دولتمردان در برابر غرب آنها را زیاده خواه می‌کند، اشاره کرد و گفت: دولتمردان به میزانی که  بخواهند در برابر غرب کوتاه بیایند؛ قطعا غربی‌ها نیز به همان میزان گستاخ‌تر خواهند شد.
وقتی گوگل‌مپ نقاط پرخطر کرونا را مشخص می‌کند
ُشرکت گوگل به تازگی قابلیت‌های بسیاری را برای تشخیص و بررسی ویروس کرونا ارائه داده است تا کاربران بتوانند با برنامه گوگل مپ از این ویژگی‌ها استفاده کنند؛ این قابلیت‌ها حتی تأثیر ویروس کرونا بر دیرکرد وسایل نقلیه عمومی و میزان تراکم جمعیت مناطق مختلف را در بر می گیرد.
آخرین آمار کرونا در فارس تا هشتم مهر
معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز از افزایش موارد نمونه گیری کرونا ویروس در آزمایشگاه‌های تشخیصی استان به بیش از ۲۹۰ هزار مورد از ابتدای شیوع تاکنون خبر داد و گفت: با بررسی این نمونه‌ها، تاکنون ۵۳ هزار و ۸۹۶ بیمار قطعی مبتلا به کرونا ویروس در استان شناسایی شده است.
دولت را کوچک کنید/ اقتصاد مردمی شود
نماینده فسا در مجلس با بیان اینکه تعاونی‌ها باید برای بهبود شرایط اقتصادی کشور گسترده شوند و دولت به ویژه وزارت تعاون در این راستا تلاش بیشتری داشته باشند، گفت:یکی از راهکارهای که می توان دولت را کوچک کرد و اقتصاد را مردمی کنیم بها دادن به بخش تعاون است.
آخرین آمار کرونا در فارس تا هفتم مهر
معاون بهداشت دانشگاه  علوم پزشکی شیراز گفت: همتی نیز بابیان اینکه باید با رعایت دستورات بهداشتی به یاری تیم های بهداشتی درمانی بشتابیم و در شکست این ویروس خطرناک سهیم باشیم گفت: متاسفانه تاکنون آمار موارد فوتی به دلیل ابتلا به کرونا ویروس در فارس به ۹۸۰ نفر رسیده است.
شاهد فقدان مدیریت منسجم در کشور هستیم/ آمریکایی‌ها هم اکنون شرایط جنگ با ایران را ندارد
نماینده کازرون گفت: «شاهد فقدان مدیریت منسجم در کشور هستیم» و تاسف می‌خورد که چرا وزیر نفت باید مرتب در معرض حمله قرار گیرد در حالی که بایستی به رئیس‌جمهور حمله شود زیرا او باید انسجام بین وزرا و صندوق و دیگر بخش‌‌های قوه مجریه را ایجاد کند.
به نمایندگان این دوره می‌توان امیدوار بود؟/ داروهای کرونا فقط برای معالجه مسئولان است؟
نماینده شیراز گفت: افرادی که این دوره وارد مجلس شده‌ند، افراد سالمی هستند، نسبت به دوره‌های گذشته کم حاشیه‌ترند منتها باید یک مقدار در اظهار نظرات و موضع‌گیری‌ها پخته‌تر عمل کنند و اولویت‌ها را مدنظر داشته باشند تا بتوانند بخشی از مطالبات مردم را پاسخ دهند./ وی درباره این‌که اخباری حاکی از آن است که داروهایی برای مبارزه با کرونا وارد کشور شده است اما فقط مسئولان با آن مورد معالجه قرار گرفته‌اند، عنوان کرد: تا امروز هیچ دارویی در ارتباط با کرونا در کشور وارد نشده است که به بخشی از گروه‌ها تعلق گیرد.
آمریکایی‌ها باید بدانند که دوران بزن در رویی گذشته
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آمریکایی‌ها باید متوجه شده باشند که دوران استعمارگری و سلطه‌گری به اتمام رسیده و می‌بایست دست از یاغی‌گری‌ها بردارند و بدون شک اینچنین اقداماتی  آمریکا را نزد جهانیان منفورتر از گذشته کرده است.
آخرین آمار کرونا در فارس تا ششم مهر
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی فارس گفت: با مرگ ۹ هم استانی دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع آمار جان باختگان کرونا در فارس به ۹۷۶ نفر رسیده است.
داستان حقوق ‌بشر غربی‌ها سیاسی است
نماینده فسا با تاکید بر این که دوگانگی در رفتار جامعه جهانی مبین بی صداقتی آنها است،گفت: داستان های حقوق بشری که غرب برای ما می نویسد موضوعی سیاسی دارد.
به دولت اعتماد نداریم/ شاید افزایش نرخ دلار عمدی است/ روحانی می‌دانست قدرت های استکباری برای کشور دسیسه کرده‌اند
نماینده شیراز خطاب به رئیس جمهور بیان داشت: اقتصاد به چه سمتی می رود که عملکرد دولت مردم را سردرگم کرده؛ لذا معتقدیم این رفتار با اقتصاد عادی نیست و به دولت اعتماد نداریم چرا که به نظر نمی رسد اقتصاد ایران تا این حد ناتوان باشد که ارزش پول ملی را از دست بدهد پس شاید عمدی در کار باشد چراکه شواهد اینگونه نشان می‌دهد.
نگاه‌های سیاسی را در تصمیم‌سازی های کلان اقتصادی کنار بگذارید
نماینده شیراز گفت: به نظرم نگاه‌های سیاسی و گروهی را در جریان تصمیم‌سازی های کلان اقتصادی و معیشتی باید کنار بگذاریم. اگر واقعا طرح یا تصمیمی، به نفع جامعه است، دولت و مجلس باید در کنار هم قرار بگیرند و آنرا محقق کنند.
جوسازی‌ها در تشدید تلاطم بازار ارز غیرقابل انکار است
نماینده مردم شیراز گفت: این مسئله باید مورد توجه قرار گیرد که چه افراد یا گروه هایی در تلاطمات بازار ارز و تشدید فضاسازی ها دخیل هستند، قطعا تأثیر جوسازی ها در تشدید تلاطم بازار ارز غیرقابل انکار است، از این رو نهادهای امنیتی باید به کمک بانک مرکزی آمده و با دلالان و برهم زنندگان بازار ارز برخورد کنند.
فشار حداکثری ادامه دارد تا ایران به میز مذاکره برگردد
مایک پمپئو بیان کرده است هر کشوری که تحریم های ایران از جمله تحریم های تسلیحاتی علیه این کشور را نادیده بگیرد، تحت تحریم های ما قرار خواهد گرفت. ما فشار حداکثری را ادامه می دهیم تا ایران را به میز مذاکره برگردانیم.
آخرین آمار کرونا در فارس تا پنجم مهر
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام خبر جان باختن ۵ هم استانی دیگر طی روز گذشته تاکنون در اثر ابتلاء به کرونا ویروس، مجموع جان باختگان این بیماری از ابتدای شیوع در استان تا امروز، پنجم مهر را ۹۶۷ نفر عنوان کرد.
مشکل کشور شلختگی اقتصادیست نه تحریم
نماینده شیراز با انتقاد از شرایط و وقایع اخیر اقتصادی گفت: اگر آنارشیسم را در معنای بی‌مدیریتی و بی‌برنامه‌گی تفسیر کنیم، به این نتیجه خواهیم رسید که بخش‌های مهمی از اقتصاد کشور بیش از آنکه گرفتار تبعات ناشی از تحریم باشد، دچار عارضه آنارشیسم اقتصادی است.