tabnakostan

لار و فسا منطقه ویژه اقتصادی می شوند
با مصوبه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام؛ایجاد منطقه ویژه اقتصادی لار و فسا در استان فارس، قطعی شد.
طرح پزشک خانواده اختیاری شد
نماینده شیراز اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده توسط نمایندگان استان فارس، ادامه پوشش طرح پزشک خانواده هم برای مردم و هم برای پزشکان عمومی و تخصصی اختیاری شد.
از این به بعد امریکایی‌ها باید دنبال ما بدوند
نماینده شیراز با بیان اینکه ما دستمان پر است، اظهار داشت: اگر دولت مقداری عقل و تدبیر به خرج می داد و به سرعت قراردادهای فی مابین با چین را اجرایی می‌کرد  دیگر نیازی به ناز و عشوه آمریکایی ها نداشتیم و بی نیاز از بر جامی شدیم و پس از آن این آمریکایی‌ها بودند که دنبال ما می دویدند.
با پرداخت پول خارج از نوبت واکسن کرونا بزنید/ واکسیناسیون رایگان است!/ یک بام و دوهوا
علیرضا، رئيسی سخنگوی ستادملی کرونا گفت: همه مردم تا پايان سال رايگان واكسينه خواهند شد اگر فردي مي خواهد زودتر از موعد مقرر كه در سند ملي واكسيناسيون درج شده واكسن بزنند بايد هزينه آن را بپردازيد!
خودروسازان فقط از طریق بورس کالا عرضه کند
نماینده فسا گفت: براساس پیشنهاد کمیسیون مقرر شد در شرایطی که بازار خودرو با عدم تعادل مواجه و تقاضا برای انواع خودرو بنا به تشخیص شورای رقابت بیشتر از عرضه آنها باشد، خودروسازان باید خودروهای تعیین شده توسط شورای رقابت را فقط از طریق بورس کالا عرضه کند. قیمت پایه عرضه خودرو در بورس در این پیشنهاد توسط شورای رقابت تعیین می‌شود؛ شورای رقابت مکلف است قیمت مبنا مورد استفاده در قیمت گذاری نهایی خودروهای مشمول این ماده را مستقیما بر مبنای محاسبه قیمت تمام شده در همان سال، با لحاظ هزینه های تحقیق و توسعه، هزینه های مالی موضوع تبصره ۲ ماده (۹ مکرر) و هزینه های مالی تولید با تایید حسابرس رسمی در قیمت تمام شده اعمال و تصویب کند.
از صنعت هسته ای بهره برداری صلح آمیز داشته باشیم
نماینده شیراز گفت: ما باید از همه ظرفیت های مان برای رفع نیازهایمان استفاده کنیم و امروز صنعت هسته ای در بخش های مختلف این کارآیی را دارد که نیاز جامعه نوین و پیشرفته ما را جوابگو باشد ،باید تلاش کنیم از صنعت هسته ای حداکثر بهره برداری صلح آمیز را داشته باشیم.
دولت روحانی الگوی نابودی اقتصادی در ایران معرفی شود
نماینده کازرون گفت: عملکرد مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در هشت سال ریاست آقای روحانی بررسی شده و خروجی حاصل از آن برای نابودی اقتصاد ایران به عنوان الگو به دیگران معرفی شود.
آخرین آمار کرونا در فارس تا بیست و نه فروردین 1400
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در 24 گذشته، 35 بیمار مبتلا به کرونا در فارس فوت کردند و آمار فوتی های فارس را به سه هزار و 674 نفر رسید.
زلزله شدیدِ گناوه فارس را هم لرزاند+ فیلم و عکس
زمین لرزه‌ ۵.۹ ریشتری پیش از ظهر روز یکشنبه 29 فروردین 1400 جنوب کشور را لرزاند
انقلابی عمل کردن تهدیدزداست
نماینده سپیدان گفت: غنی‌سازی۶۰درصدی اورانیوم پس از گستاخی احمقانۀ دشمنان مردم ایران نشان داد که انقلابی عمل کردن هم تهدیدزداست و هم قدرت‌آفرین. ‎
غنی سازی ۶۰ درصدی حق مسلم ماست
نماینده شیراز گفت: غنی سازی ۶۰ درصدی هم جز مزیت های منحصر به فرد پیش قراولان عرصه هسته ای کشور است و هم جز نیاز های ماست و این حق مسلم ماست که نیازهایمان را تامین کنیم.
آخرین آمار کرونا در فارس تا بیست و هشتم فروردین 1400
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: در 72 گذشته، 64 بیمار مبتلا به کرونا در فارس فوت کردند و آمار فوتی های فارس را به سه هزار و 639 نفر رسید.
معرفی نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری
نامزدهای احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از سوی صداوسیما معرفی شدند.
بایدن خطاب به اسرائیل: از «وراجی خجالت‌آور» درباره ایران دست بردارد
رسانه‌های صهیونیستی جمعه شب گزارش دادند دولت بایدن به اسرائیل اعلام کرده است که از «وراجی» درباره خرابکاری در تاسیسات هسته‌ای ایران دست بردارد.
ده سال قبل هم می‌توانستیم اورانیوم ۶۰ درصد تولید کنیم
نماینده کازرون ‏تاکید کرد که از ۱۰ سال قبل توانمندی تولید اورانیوم با غنای ۶۰ درصد وجود داشت.
رئیس‌جمهور درک درستی از توانمندی‌های کشور ندارد
نماینده شیراز با بیان اینکه رئیس‌جمهور درک درستی از توانمندی‌های کشور ندارد، گفت: تمام تمرکز و فکر و ذهن رئیس‌جمهور به بیگانگان گره خورده است و حکایت روحانی این است که «آنچه خود داشت، ز بیگانه تمنا می‌کرد».
دوباره چوب حراج بر منافع ملی کشور نزنید/ انسان عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود
نماینده شیراز در واکنش به سخنان محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه که امروز در توییتی بر" رد مذاکرات فرسایشی و مذاکره برای مذاکره" تاکید کرده بود، اظهار داشت: امیدواریم تحت القاب و عناوین مختلف، دوباره چوب حراج بر منافع ملی کشور زده نشود.
گفت‌وگوهای پشت پرده برجامی از سر گرفته شد
سخنگوی کاخ سفید شامگاه چهارشنبه (به وقت واشنگتن) به گفت و گوهای غیرمستقیم بین تهران و واشنگتن برای احیای توافق هسته‌ای روز پنجشنبه در وین اشاره کرد.
طولانی‌ترین جنگ امریکا به پایان می‌رسد
رئیس جمهوری آمریکا گفت: من مسئولیت خروج از نیروها را به رئیس جمهوری دیگری موکول نخواهم کرد. اکنون زمان پایان دادن به طولانی ترین جنگ آمریکا و بازگرداندن نیروها به خانه‌هایشان است.
نماز جمعه در هیچکدام از شهرهای فارس برگزار نمی‌شود
مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان فارس گفت: نماز جمعه این هفته 27 فروردین در هیچکدام از شهرستان ها و شهرهای استان فارس از جمله شهر شیراز اقامه نخواهد شد.
پرطرفدارترین عناوین