tabnakostan

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی؛
طرح تحقیق و تفحص از مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری در کمیسیون امنیت ملی مجلس تصویب شد
تابناک- نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح تحقیق و تفحص از مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری در کمیسیون امنیت ملی مجلس خبرداد.
تمامی شهرستان‌های استان بوشهر از وضعیت قرمز کرونایی خارج شدند
تابناک- طبق آخرین اعلام رنگ بندی وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان بوشهر تمامی شهرستان‌های استان بوشهر از وضعیت قرمز کرونایی خارج شدند.
دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر:
۱۳۷ داوطلب شورا  استان بوشهر در هیات اجرایی و نظارت رد صلاحیت شدند/ ممنوعیت هرگونه تجمع انتخاباتی
تابناک- دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: جمعا صلاحیت ۱۳۷ داوطلب ( معادل ۱۳ درصد) در دو هیات اجرایی و نظارت شهرستانها رد شد و در کل این ۱۳۷ داوطلب مطابق قانون انتخابات حق شکایت به هیات نظارت استان را داشتند.
7 منطقۀ آزاد جدید؛ آبی برای مردمان یا نانی برای مدیران؟!
تابناک- پیش‌تر در شورای نگهبان و هیأت عالی نظارت مجمع با این استدلال رد شده بود که واگذاری زمین با انفال و ثروت‌های عمومی مغایر است و معافیت مالیاتی با اقتصاد مقاومتی و گمرگی با سیاست آمایش سرزمین...
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی:
منطقه آزاد ارمغانی جز گرانی برای مردم ندارد
تابناک- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه آزاد ارمغانی جز گرانی و ورود کالاهای غیر ضروری برای مردم ندارد.
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر:
8 هزار شغل برای مددجویان کمیته امداد در استان  بوشهر ایجاد شد
تابناک- مدیر کل کمیته امداد استان با بیان اینکه بیش از 8 هزار شغل در سال گذشته برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر ایجاد شده است گفت: برای این منظور بیش از 174 میلیارد تومان هزینه پرداخت شده است.
تمبر
تابناک- در آئینی از تمبر "بوشهر پایتخت مهارت‌ آموزی انرژی کشور" با حضور استاندار،نمایندگان مجلس ومدیران کل دستگاه های اجرایی در جلسه شورای مهارت آموزی و برنامه ریزی استان بوشهر رونمایی شد.
دستگیری زوج کلاهبردار  سایت دیوار در استان بوشهر
تابناک- فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری زن و مردی که با درج آگهی جعلی فروش دوچرخه، لوازم خانگی و پرنده در سایت دیوار اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کردند، خبر داد.
نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی:
مناطق آزاد کشور نتایج موفقی نداشته‌اند/ به‌خاطر مردم مخالفیم
تابناک- نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی با ابراز مخالفت با احداث منطقه آزاد بوشهر گفت: مناطق آزاد کشور تاکنون نتایج موفقی نداشته‌اند.
بودجه 5 هزار و 500 میلیارد تومانی ‌برای مشکل ‌آب‌های سطحی
تابناک-نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی از تخصیص بودجه 5 هزار و500 میلیون تومانی برای حل مشکل آب های سطحی استان های هرمزگان، بوشهر و خوزستان خبر داد.
سامانه غربالگری کودکان ۵ تا ۶ سال در استان بوشهر راه اندازی شد
تابناک- معاون توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی استان بوشهر از راه اندازی سامانه غربالگری کودکان ۵ تا ۶ ساله در استان خبر داد.
نیزارهای اطراف میدان مطهری بوشهر دچار حریق شد+عکس وفیلم
تابناک- بعد از ظهر امروز شاهد آتش سوزی گسترده در نیزارهای اطراف میدان مطهری بوشهر تا روبرو شهرک نیایش بودیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
از اینکه مردم در مشکلات به سر می‌برند خجالت می‌کشم
تابناک- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشاهده فقر برخی مردم در شهر خرمشهر موجب تاثر ما رزمندگان دفاع مقدس می شود، من از این صدمات که به مردم رسیده است و در مشکلات به سر می برند، خجالت می کشم.
 ثبت اطلاعات گروه کالایی لوازم خانگی، برقی و الکترونیک درسامانه جامع تجارت الزامی شد
تابناک- معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: تولید کنندگان و واردکنندگان گروه کالایی لوازم خانگی، برقی و الکترونیک جهت ثبت اظهار موجودی و اخذ شناسه از طریق سامانه جامع تجارت مهلت دارند تا تاریخ۲۰ اردیبهشت سال جاری اقدام لازم به عمل آورند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:
برخی بدنبال دلسرد کردن مردم برای شرکت در انتخابات هستند/ مسئولین متوجه حرف های خود باشند
تابناک- نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: انتخابات فرصتی بی نظیر برای استحکام پایه های کشور است که باید همگان در این باره احساس مسئولیت کنند، متأسفانه برخی به دنبال دلسرد کردن مردم می باشند.
یادداشت
قهرمان زدایی و قهرمان سازی/چرایی مصاحبه دکتر ظریف از زاویه‌ای دیگر
یادداشت/ نصرالله شفیعی
تابناک- زخمی که مصاحبه ظریف بر دل ملت ایران ایجاد کرده به‌زودی التیام نمیابد/ قهرمان بودن شهید سلیمانی ربطی به نگاه سیاسی و سلیقه‌ای ندارد/ روحانی با رویکرد غیر اخلاقی در سال ۹۲ و ۹۶ پیروز رقابت انتخابات شد/ برای قهرمان جلوه دادن ظریف باید برجام را ترمیم کرد.
نظرسنجی
شما برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری 1400چه تصمیمی گرفته اید؟
شرکت نمی کنم
به یک اصولگرا رای می دهم
به یک اصلاح طلب رای می دهم
کاندیدای دو طیف کشور را شایسته نمی دانم
آیا می دانید انتخابات ریاست جمهوری چه ماهی برگزار خواهدشد؟