tabnakostan

فرماندار دیر: طرح مردمی سازی یارانه‌ها تحقق عدالت در جامعه است
فرماندار دیر استان بوشهر گفت: طرح مردمی سازی یارانه ها اقدامی برای اصلاح نظام پرداخت و توزیع عادلانه تر پرداخت‌ها و تحقق عدالت در جامعه است.
معاون استاندار بوشهر:
یکهزار و ۶۵ تن سهمیه روغن این استان تامین شده‌ است
معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: با برطرف شدن مشکل مواد اولیه و تولید کارخانه های روغن سازی یکهزار و ۶۵ تن سهمیه روغن اردیبهشت ماه این استان تامین و به مرور با اولویت فروشگاه‌های زنجیره ای در حال انتقال و توزیع است.
کشف بیش از ۷۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در آب‌های بوشهر
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف دو فروند شناور با کشف بیش از از ۷۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در آب‌های بندر بوشهر خبر داد.
استان بوشهر نماد همدلی و اتحاد شیعه و سنی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اتحاد و انسجام اقوام و مذاهب اسلامی در استان بوشهر را یک الگو برای کشور دانست و گفت: این استان نماد همدلی و اتحاد شیعه و سنی است.
فرماندار گناوه: نظارت بر بازار در ماه رمضان با جدیت انجام شود
فرماندار گناوه گفت:دستگاه‌های متولی در ایام ماه مبارک رمضان، نظارت‌ها و بازرسی بر بازار را به طور کامل و دقیق و با جدیت بیشتر انجام دهند و با قیمت‌های نامتعارف کالاهای اساسی برخورد قانونی شود.
مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر:
طرح ارتقا شغلی کارکنان شهرداری‌ها در استان بوشهر عملیاتی می‌شود
مدیرکل دفتر شهری و شوراهای اسلامی استانداری بوشهر گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و موافقت شورای راهبری توسعه مدیریت شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور طرح مسیر ارتقای شغلی سطوح کارشناسی ارشد، خبره و عالی در شهرداری‌های این استان عملیاتی می‌شود.
بخشدار ریگ گناوه:
بخش خصوصی در صنایع تبدیلی آبزی پروری این منطقه سرمایه‌گذاری می‌کند
بخشدار ریگ شهرستان گناوه گفت: این بخش علاوه بر داشتن چندین سایت پرورش میگوی فعال و در دست اجرا، قابلیت توسعه صنایع تبدیلی آبزی پروری دارد و سرمایه گذاران بخش خصوصی آمادگی خود را در این زمینه اعلام کرده اند.
اعلام برنامه برگزاری حضوری کلاس‌های درس در دانشگاه خلیج فارس
سرپرست دانشگاه خلیج فارس در اطلاعیه‌ای جدید به پیروی از مصوبه ستاد ملی کرونا برنامه آموزش حضوری دانشجویان را در دانشگاه خلیج فارس اعلام کرد.
روز بدون فوتی کرونایی استان بوشهر
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اکنون ۶۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
استاندار بوشهر:
خام فروشی در صادرات صنعتی و کشاورزی بسیار خطرناک است
استاندار بوشهر گفت: عمده محصولات پتروشیمی به صورت خام‌فروشی صادر می‌شود که اگر به صورت کالا‌های تولیدی صادر شوند قطعا ارزآوری بیشتری دارند.
سرپرست معاونت فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش:
برنامه‌های پرورشی و تربیتی وزارت آموزش و پرورش تغییر می‌کند
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از رویکردهای این معاونت این است که برنامه‌های پرورشی و تربیتی از تعدد و کثرت به تلفیق، همراهی و هم افزایی تغییر یابد.
معاون استاندار بوشهر:
سرمایه گذاران عمانی از ظرفیت این استان استفاده کنند
معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر گفت: باتوجه به ظرفیت منحصر به فرد این استان در بخش های مختلف از سرمایه گذاران کشور دوست و برادر عمان برای حضور فعال در این زمینه دعوت و استقبال می شود.
فرمانده پلیس راه:
نقاط حادثه خیز جاده‌ای قتلگاه جوانان استان بوشهر است
فرمانده پلیس راه استان بوشهر گفت: تصادف عامل اصلی مرگ جوانان این استان است بطوریکه روزانه یک نفر از آنها بر اثر حوادث در نقاط حادثه خیز جاده‌ای جان خود را از دست می‌دهند.
جم در استان بوشهر لرزید
صبح امروز زلزله‌ای به بزرگی ۳.۶ ریشتر بخش ریز شهرستان جم را لرزاند.
واکنش مدیرعامل انرژی پارس به خارج شدن شهرک کارکنان نفت از بوشهر
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس درباره حرف و حدیث‌های مطرح شده پیرامون انتقال شهرک سیراف شهرستان کنگان گفت: تغییری در مصوبات قبلی صورت نگرفته و تصمیم جدیدی هم مبنی بر اینکه این شهرک جای دیگری ساخته شود وجود ندارد.
یادداشت
کلام رهبری در برنامه های محسن رضایی
تابناک- اقتصاد یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری در سال های اخیر است که شاهد هستیم در اولویت کاری و برنامه های انتخاباتی محسن رضایی نیز قرار دارد.
چرا محسن رضایی؟
دکتر مریم پاسالار
نظر امام خمینی در باره کاندیداتوری اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری
نصرالله شفیعی(عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر)
قهرمان زدایی و قهرمان سازی/چرایی مصاحبه دکتر ظریف از زاویه‌ای دیگر
یادداشت/ نصرالله شفیعی
تابناک- زخمی که مصاحبه ظریف بر دل ملت ایران ایجاد کرده به‌زودی التیام نمیابد/ قهرمان بودن شهید سلیمانی ربطی به نگاه سیاسی و سلیقه‌ای ندارد/ روحانی با رویکرد غیر اخلاقی در سال ۹۲ و ۹۶ پیروز رقابت انتخابات شد/ برای قهرمان جلوه دادن ظریف باید برجام را ترمیم کرد.