tabnakostan

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان:

نسبت دادن فعالیت یک کانال تلگرامی کردستان به سپاه، ارزش پاسخ‌‌دادن ندارد/ما حرف‌های خود را با «صدای بلند» و «سینه سپر» می‌زنیم/خبرنگاران می‌توانند انتقاد کنند اما ورود به زندگی شخصی مردم و حریم خصوصی اشخاص از نظر ما وجاهت ندارد/امنیت، سرفصل اصلی اقدامات محوری سپاه در کردستان است/می‌دانیم برخی فعالیت‌های مخرب در کردستان توسط چه کسانی انجام شده و قطعاً هم با آنها برخورد می‌کنیم/مسئولان در نظام اسلامی شأنی بالاتر از خدمت‌رسانی به مردم ندارند/هیچ پروژه محرومیت‌زدایی سپاه در کردستان تعطیل نشده است/سپاه کردستان 850 مورد برنامه برای هفته دفاع مقدس تدارک دیده است

نسبت دادن فعالیت یک کانال تلگرامی کردستان به سپاه، ارزش پاسخ‌‌دادن ندارد/ما حرف‌های خود را با «صدای بلند» و «سینه سپر» می‌زنیم/خبرنگاران می‌توانند انتقاد کنند اما ورود به زندگی شخصی مردم و حریم خصوصی اشخاص از نظر ما وجاهت ندارد/امنیت، سرفصل اصلی اقدامات محوری سپاه در کردستان است/می‌دانیم برخی فعالیت‌های مخرب در کردستان توسط چه کسانی انجام شده و قطعاً هم با آنها برخورد می‌کنیم/مسئولان در نظام اسلامی شأنی بالاتر از خدمت‌رسانی به مردم ندارند/هیچ پروژه محرومیت‌زدایی سپاه در کردستان تعطیل نشده است/سپاه کردستان 850 مورد برنامه برای هفته دفاع مقدس تدارک دیده است
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کردستان در سنندج، ضمن تشریح برنامه‌های تدارک دیده شده توسط سپاه بیت‌المقدس برای هفته یادشده، به برخی سؤالات مطرح شده توسط خبرنگاران حاضر در جلسه پاسخ داد.
دولت دست در جیب کشاورزان کرده است|خودکفایی گندم در خطر است
دبیر اجرایی نظام کشاورزی مرودشت گفت: در شرایطی که دولت نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی را بر اساس تورم موجود در جامعه و هزینه‌های تولید محصول تعیین نمی‌کند در واقع دست دولت در جیب کشاورزان است و از جیب آنها به مردم یارانه می‌دهد تا بتوانند نان را با قیمت کمتری خریداری کنند و از طرفی از هزینه‌های خود می‌کاهند.
یک کارشناس بازار کار:
کمتر از یک ساعت کار مفید در فضای کاری کشور/ نظام ساعت دستمزدی بلای جان بازار کار است
یک کارشناس حوزه بازار کار گفت: برآوردهای اولیه‌ای که در کشور صورت گرفته حاکی از این موضوع است ساعت کار مفید در بین تمامی نیروهای شاغل اعم از نیروهای کارمند دولتی و نیروهای بخش خصوصی کمتر از یک ساعت در روز است.
هزینه های میلیاردی تبلیغات انتخابات نامشروع است
جمشید جعفرپور «رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به پول‌های فاسدی که در انتخابات صرف می‌شود گفت: باید هزینه‌های تبلیغاتی کاندیداها را در قالب‌های قانونی مشخص دربیاوریم؛ اگر در این قالب عمل کنیم بسیاری از مشکلات حل می‌شود.
دومین تساوی متوالی شاگردان قلعه نویی
تیم فولاد مبارکه سپاهان در ورزشگاه نقش جهان مقابل نفت مسجد سلیمان تن به تساوی داد.
با حضور رئیس جمهور در اصفهان صورت خواهد گرفت؛
کلنگ مترو شاهین‌شهر-اصفهان به زمین زده می‌شود
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث مترو شاهین‌شهر – اصفهان با 2 هزار میلیار تومان سرمایه‌گذاری در سفر امسال رئیس‌جمهور به استان اصفهان آغاز می‌شود.
در تخصیص اعتبارات سیل به مناطق مختلف استان بی عدالتی مشهود است  /مسئولین پاسخگو باشند!
اما امروز انتشار لیست تخصصیص اعتبارات سیل به شهرداری های استان نشان داد که نه تنها نگاه وعده داده شده از سوی معاون محترم عمرانی استاندار لحاظ نشده است بلکه سایه نگاهها وتعلقات قومی ومنطقه ای بر توزیع اعتبارات سیل به شهرداری های استان کاملا احساس می شود .
اندر حکایت قطع یارانه اغنیاء!!: گویا دیواری کوتاهتراز دیوار فقرا وندارها پیدا نمی شود !
نکته جالب توجه در حذف یارانه 200هزار خانوار مثلا !!دهک اول جامعه این است ،که گویا این موضوع فقط شامل حال استان ایلام شده است ،چرا که این روزها هر کسی را می بینی از قطع شدن یارانه اش می گوید ،که نتیجتا سه حالت بیشتر برای این موضوع متصور نیسیتم،یا اینکه این دویست هزار خانواده فقیر که مشمول قطع یارانه شده اند فقط ار استان ایلام انتخاب شده اند .
بوی ماه مهر بی بوی ماه مهر!!:حکایت خانواده ها و بازار رها شده لوازم التحریر در آستانه ماه مهر
اما امسال بوی مهر متفاوت تر وسنگین از گذشته به مشام می رسد ،تاثیر اوضاع سیاسی وبین المللی ومهمترازهمه سوء تدبیرها در مدیریت بازار بر اقتصاد خانواده ها می رود تا زیبایی های مهر را به یک رویای دست نیافتنی  مبدل کند ،رویایی که فقط سهم داراها ونورچشمی ها خواهد شد.
آقای استاندار! آمبولانس مردم کردستان را پس بدهید
استانداری کردستان هنوز آمبولانس هلال احمر استان را پس نداده و متأسفانه با وجود مکاتباتی که با «بهمن مرادنیا» شده، کماکان وی پاسخ‌گوی مکاتبات کشوری نبوده است؛ این جملات سیاه‌نمایی نیست، تخریب دولت هم نیست، اینها اظهارات یک مدیر کردستان است؛ یک واقعیت درباره کسانی که برای پیشبرد اهداف‌شان هر از گاهی از نردبانی که با نام «مردم» ساخته‌اند، بالا می‌روند!
فرصت اربعین برای ایلام  وضرورت تغییر نگاهها به آن
بارها گفته ایم که فرصت اربعین و زیارت عتبات عالیات به برکت نگاه ائمه معصومین ایجاد شده ومسئولین بایستی در کنار ارزشهای فرهنگی ومعنوی به این فرصت بعنوان عطیه وموهبتی در راستای بهره مندی مردم استان از مزایای اقتصادی آن نگریسته شود ،در کنار پذیرایی و توزیع نذورات ومیزبانی از زوار حسینی ،نیم نگاهی هم به جیب مردم شهرستانهای مهم استان هم معطوف شود.
زاینده رود تا 12 مهرماه جاری خواهد بود
مهلت توزیع آب در مزارع کشاورزی غرب و شرق استان اصفهان تا 12 مهر تمدید شد.
آیا بازار یاسوج را باید تحریم کرد؟ / تغییر دو مدیر بدون تغییر در وضعیت بازار! / نقش استاندار چیست؟
در نهایت ، هم این دو مدیر برکنار شدند اما گویا این تغییرات هم فقط یک تغییر افراد بوده است نه رویکرد و تاکنون نتوانسته است در وضعیت بازار تغییری ایجاد کند!
نوشدارو  پس از مرگ شیرازی ها!
سرپرست شهرداری منطقه سه شیراز گفت: به منظور جلوگیری از بروز حوادث غیر مترقبه و احتمال خطر پذیری و افزایش ظرفیت، رودخانه سعدی و حوضچه تاخیری واقع در دروازه قرآن با انجام عملیات خاکبرداری و لایروبی، ضریب اطمینان در این مکان‌ها افزایش می‌یابند.
خودسوزی یک دختر را مسأله اصلی کشور کرده اند|کوه نور بر تاج ملکه انگلیس چه می کند؟
امام‌جمعه شیراز مستکبران را گدا‌هایی خواند که همه عمر خود از نفت و جیب ما و کشور‌های اسلامی خورده‌اند و حالا هم می‌خواهند ما را به جان هم بیندازند و حکومت کنند؛ وی درباره خودسوزی دختر آبی گفت: این مسئله را تبدیل به مسئله اصلی کشور کرده‌اند درصورتی‌که مسائل اصلی بر زمین‌مانده است.
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس؛
موافق صددرصدی شفافیت آرای نمایندگان در مجلس هستم / در مجلس اراده‌ای برای پیاده‌ سازی و اجرای شفافیت آرا وجود ندارد
تابناک / نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: موافق صددرصدی شفافیت آرای نمایندگان در مجلس هستم اما متاسفانه تعدادی از نمایندگان این موضوع را در حد شعار مطرح می‌کنند.
سرانجام استعفای دسته جمعی نمایندگان اصفهان
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از وعده‌های دولت پس از استعفای دسته‌جمعی نمایندگان اصفهان، ستاد احیای زاینده‌رود بود، گفت: این در حد اعلام گزارش و مصوبه شورای‌عالی آب بود که روی کاغذ به انجام رسید.
افزایش تنش آبی با تغییر خط مرزی
معاون سابق شرکت آب منطقه اصفهان گفت: تغییر خط مرزی اصفهان و چهارمحال بختیاری به ضرر اصفهان است و این اتفاق موجب می شود تا در آینده مشکلات آبی اصفهان بیشتر و تنش های آبی آن تشدید یابد.
قربانی سفر حریرچی کیست؟ / گل به خودی تاجگردون ؟ / آیا استاندار تحقیر را می پذیرد؟
شنیده شده که حتی حریرچی تا اطمینان نیافتن از دو موضوع حاضر به ترک استان نشده است ! اول عذرخواهی تاجگردون و دوم برکناری یکی از مسئولین ارشد دولتی در گچساران!
کدام نمایندگان گیلان حاضر به شفاف سازی عملکرد خود هستند؟ + لیست
تابناک / قابل تامل آن که از بین 13 نماینده گیلان تنها سه نماینده شهرستان های رودسر، لنگرود و تالش (عباسی - لاهوتی - شکری) آمادگی خود را برای انتشار اطلاعات حضور و غیاب و دو نماینده رودسر و لنگرود (عباسی - لاهوتی) حاضر به انتشار میزان مشارکت در رای گیری‌ها شده اند.