tabnakostan

رونمایی از پرتره قهرمان فداکار، شهید علی لندی در شهرکرد
مدیرکل حوزه هنری چهارمحال و بختیاری با اشاره به خبر رونمایی از پرتره شهید علی لندی، گفت: پرداختن به قهرمانان ملی و میهنی ایران عزیز می‌تواند هویت ایرانی اسلامی مردمان دلیر را زنده کند.
برداشت بیش از ۸ هزار تُن گردو از باغات چهارمحال و بختیاری
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سطح زیر کشت باغات گردو استان در حال حاضر ۷ هزار و ۴۰۰ هکتار است، گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال جاری برداشت گردو در باغات استان بیش از ۸ هزار تُن باشد.
انهدام باند سارقان جاده‌ای در شهرکرد
رئیس پلیس آگاهی چهارمحال و بختیاری با اشاره به شناسایی باند سارقان به عنف از یک دستگاه وانت نیسان در محور‌های مواصلاتی شهرستان شهرکرد گفت: پس از شناسایی این باند، طی یک عملیات ضربتی، سارقان در یکی از شهرستان‌های همجوار دستگیر و خودروی مورد استفاده در سرقت نیز توقیف شد.
اطفای حریق در قطب صنعتی شهرکرد
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد، با اشاره به حادثه آتش‌سوزی انبار روغن در قطب صنعتی شهرکرد، گفت: نیرو‌های آتش‌نشانی با حضور به موقع موفق به اطفای حریق در یک انبار روغن شدند.
فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری: قله‌ها به برکت دفاع مقدس فتح خواهند شد
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری گفت: قطعا کشورمان قله‌های جهان را می‌پیماید و قله‌هایی که هدف ما است، فتح می‌شود که اینها همه به برکت ۸ سال جنگ دفاع مقدس است.
کمیته دائمی رفع مشکلات محله منظریه در فرمانداری شهرکرد فعال شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کمیته دائمی برای رفع مشکلات محله منظریه در فرمانداری شهرکرد تشکیل شود و دستگاه‌های اجرایی مرتبط عضو این کمیته شوند تا مسائل فرهنگی اجتماعی و عمرانی این محله را به‌طور مستمر و مؤثر پیگیری کنند.
استاندار چهارمحال و بختیاری: معلمان برای احیای هویت ملی در جامعه تلاش کنند
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت:معلمان باید با احیای هویت ملی در جامعه و معرفی شخصیت‌های برتر میهن، دانش‌آموزان را با ایران قوی آشنا کنند.
ثبت 171 هزار و 345 تردد طی تعطیلات در چهارمحال و بختیاری
مدیرکل اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به آمار تردد خودروها طی تعطیلات گذشته، گفت: بنا بر آمار اعلام شده از 20 تا 25 شهریورماه 171 هزار و 345 خودرو از استان‌های دیگر وارد چهارمحال وبختیاری شده است.
اجرای خط انتقال آب شرب در شهر کیان
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرای خط انتقال آب شرب شهر کیان، گفت: این اقدام در جهت جلوگیری از ایجاد کمبود آب آشامیدنی در شهر کیان در حال اجراست.
داور چهارمحال و بختیاری مسابقات جام‌ ملت‌های آسیا را سوت می‌زند
موعود بنیادی‌فرد داور چهارمحال و بختیاری هجدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های آسیا را در کشور قطر قضاوت می‌کند.
پیشرفت ۸۰ درصدی طرح آبرسانی غرب شهرکرد
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با اشاره به طرح اجرای آبرسانی ناحیه غرب شهرکرد، گفت: این پروژه تا کنون ۸۰ درصد پیشرفت داشته است.
اماکن ورزشی در ایام سوگواری دهه پایانی صفر تعطیل می‌شود
به مناسبت دهه آخر صفر و شهادت پیامبر اکرم (ص) و چند تن از اهل بیت ایشان(ع) اماکن ورزشی چهارمحال و بختیاری از ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه تعطیل شد.
برگزیدگان سوگواره بر شانه‌های نی در چهارمحال و بختیاری معرفی شدند
برگزیدگان چهارمین سوگواره استانی شعر و نوحه با عنوان «بر شانه‌های نی» در آیینی معرفی و تجلیل شدند.
برگزیدگان سوگواره «بر شانه‌های نی» در چهارمحال و بختیاری معرفی شد
شهرکرد_دبیر سوگواره «بر شانه‌های نی» در چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمین سوگواره استانی شعر و نوحه با عنوان «بر شانه‌های نی» با معرفی برگزیدگان در فرخشهر به کار خود پایان داد.